Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nos, rhinoplastika

isedka

Marie Anne...

odporucam dr.Hudakovu, robi na mojmirovej, bola som u nej na nos pred 5 rokmi a lepsie som si naozaj vybrat nemohla :)

Bara90

Ja som bola na operacii v PP, postarali sa tam o mna skvelo, bola som velmi spokojna, operovali mi musle a prepasku, teda mam za sebou rhinoplastiku a turbinoplastiku. Prvý deň po oprecaii bol bolestivy, ked mi vyberali tamponádu z nosa bolo to neprijemne, ale nic co sa neda zvládnut. Uzivala som wobenzym, aby som sa rychlejsie zahojila a rany sa mi nezapalili. Teraz, z odstupom 5 rokov to bolo to najlepšie rozhodnutie, aké som mohla urobiť. Predtým som bola svkuse chora, nemohla dychat, lebo jednu dierku som mala uplne nepriechodnu a teraz som ako nový človek, chorá som nebola vyše dvoch rokov

Marie Anne

Dievčatá, vedeli by ste mi poradiť nejakého fakt dobrého doktora na rhinoplastiku v Košiciach? Aké máte s nimi skúsenosti? :) Dopredu ďakujem
:)

Lilyen_lil

Ahojte prosím Vás ako prebieha pooperačné obdobie po Rhinoplastike? Čo sa deje čo mam vedieť, ako spávať a aké časté sú kontroly od operácie ? Dakujem krásne za odpovede

chcemsupernos1

Dobrý deň,
Viete mi poradiť aj nejakého lekára alebo kliniku v Košiciach na úpravu hrboľčeka nosa.

matkacccc

Ja som zvazovala 3doktorov...resp. 4 ns zaciatky ... dr. Cerven - toho som vylucila po precitani viacerych diskusii... a realne som bola v kontakte s dvoma babami ktorym robil nos... jedna bola na oprave a aj tak neni spokojna a druha ta uz ma 4tu operaciu...prve dva razy ich operoval cerven....potom som zvazovala mudr Racz ... nenasla som vsak vela referencii na jeho pracu ...tak som sa neodhodlala... zostali mi dvaja lekari ... mudr. Dolezal tomas z prahy ....a mudr. Marian kovac z BB ... vybrala som si pana primara Kovaca koli dialke...som par dni po operacii... zatial som spokojna... pisala som si s babami ktore operoval a zatial vsetky spokojne.... sestricky su tam uzasne...operacia prebehla dobre...bez bolesti..

Siskaaa

ja som 2 tyzdne po septorinoplastike (vonkajsia+vnutorna operacia nosa) mala som vybocenu prepazku doprava+orli nos a vrele odporucama v Kosiciach primara Ivana Vemeho som maximalne spokojna s vysledkom a konecne mam taky nos aky som stale chcela ☺️

Lusinka08

Mercindela666
Dobrý večer :) zistili ste niečo o práci pána Sičáka? Ako dlho čakáte na operáciu? Ďakujem za odpoveď.

Mercindela666

Zdrawim Vas. Vedelby mi niekto poslat fotku pred a po operacii u doktora Sicakaz RK ? Idem na septorhinoplariku, mam aj termin, ale este som nevidela jego pracu. Dakujem

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nos, rhinoplastika - Fórum - ZDRAVIE.sk