Sú krátke vlasy na ženách aktraktívne?

LETICIA

doubledog a ake su to podla teba vlasy? dlhe? ja dlhe vlasy beriem ked su po lopatky, alebo po pas a take kratke vystrihane na psa sa mi nepacia, ze ako chalan.
bingham chces ma porovnat dlhe verzus kratke? :-D

doubledog

celkom mi neni jasne, ako to myslite.

lebo ta baba v linku od leticie kratke vlasy nema.
takisto Meg Ryan nema kratke vlasy.

dobra vila

Samozrejme, ze aj kratke vlasy su atraktivne... neviem, nakolko kratke myslis, ale je to vlastne jedno, lebo aj take tie kratsie strihy ukazu bombovo.
Ono je to pravda, co kocky predo mnou pisali...vela zalezi aj od inych faktorov, podla mna najviac od kvality vlasov. Ked ma niekto riedke vlasy, nikdy nebude mat super bombove dlhe háro ako Beyonce a ani kratke super háro ako Meg Ryan zvykla nosit.
Huste vlasy su ozaj krasa, ved vlasy su korunou krasy...co by som ja nedala pre take háro.

presne tak-

ak uvazujes nad kratkymi vlasmi zvaz ci ti vobec pristanu...
ale nikdy nemem uces koli muzovi
z vlastnej skusenosti viem ze kazdy ma iny vkus-mala som dlhe vlasy-chvalili mi ich-nie len vlasy ale celkovo vyzor ze dobre vyzeram-ale ked som sa ostrihala tiez chvalili...len treba zvolit vhodny uces ku tvari ako pise leticia a este zvolit vhodnu farbu na vlasy-a kvalita je velmi dolezita...

LETICIA

ahoj ja ti poviem z mojho hladiska, vzdy som mala dlhe cierne vlasy vyzerala som detinsky. a nakoniec ma kamoska prehovorila sa ostrihat, teraz mam tak, pridavam link
www.eanext.com
a velmi vela ludi mi povedalo, ze vyzeram ovela lepsie viac sexy, ze teraz mam velky sexepil a aj ja sama poviem, ze je to tak lepsie, a nemam s nimi teraz ziadne problemy vyzehlim raz a drzia nie ako ked som mala dlhe, tak som musela kazdy den zehlit. ale bacha niekomu kratke vlasy nepristanu, vsetko zalezi od postavy, tvare...