Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aký šampon a sprcháč použivate?

AdamKrt

michaela312:

vsak nemusi vesat kazdemu na nos, aka je to znacka. Vyskusaj a uvidis.

Ja ked si dam jeden sprej /konkretnu znacku a model/ na seba a priatelka ho na mne zaciti, tak ide zosaliet... :) S Gibellini sivy, alebo modry sprej dosiahnem na 95 percent podobneho ucinku, ale za podstatne nizsiu cenu. Ostatne spreje/vonavky, az tak nie.

horatio

ja pouzivam sampony z lekarne zn. Sanotint, vyborne a sprchace vacsinou Alverde alebo prirodne mydla Weleda, Alverde .....

michaela312

Adamkrt, no tak on má tej kozmetiky veľa a on skôr ide po znáčkách ten som mu kúpila len tak, že čo naň povie.. Mne osobne je jedno či je niečo značkové alebo nie, musia mi veci pekne voniať, či už sprchové, parfemy, atď.

AdamKrt

michaela312:

vonia pekne, decentne, ale slabucko.
Ak chces, aby vonal priatel pekne a trosicku viac, kup mu napr. v Lidli - DEO/Antiperspirant sprej:

Gibellini - modry Sport, alebo sivy tusim Sensitive. Tie tiez velmi pekne vonaju nielen mne ako muzovi, ale aj zenam.

Minule som si dal modry a kolegyna ked sla okolo, hned zacala vetrit a trusit poznamky, ze ako pekne voniam. A to pouzival som rozne vonavky a dovtedy sa neozvala :) Priatelke tiez vonal - oba druhy.

michaela312

Z cien mame doma aj ten druhý sprcháč nejaký marhuľový tiež z tej krémovej rady.. a ešte mi voňajú z rady "finale" zelený a žltý..

AdamKrt

Aj tie litrove CIEN sprchace su dobre. Ten zeleny je tusim ASIAN INSPIRATION a vonia tiez uzasne. Ten 1L modry, je nejaky OCEAN WAVE, alebo tak nejak podobne sa vola a trochu slabsie vonia. Este maju zlty, ale ten som neskusal.

Momentalne testujem antiperspirant gulicky od CIENu.

AdamKrt

Predtym som pouzival Palmolive Aroma Therapy s Ylang Ylang olejom. Ten bol skvely. Teraz je vsak Aroma Therapy a tusim zmenili zlozenie trochu a to som uz neskusal.

michaela312:
tiez ho pouzivam a aj priatelka si na neho velmi rychlo zvykla /a oblubila/ aj jej vonia ten Cien sensitive. Ale sprchac neni primarne na vonanie, na to su vonavky, deo spreje, toaletne vody...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Aký šampon a sprcháč použivate? - Fórum - ZDRAVIE.sk