Aký šampon a sprcháč použivate?

michaela312

AdamKrt, zhodujem sa s Tebou v tom, že ten sensitive vonia nádherne, ja som ho kúpila priateľovi, aby mi tak vonial :))

AdamKrt

Laurina22:

nemoze kazdemu vsetko vonat. Skusala si snad vsetky sprchace z Lidla ? Ten bielo-modry sensitive vonia uplne pekne, decentne.

A tie litrove zelene a modre vonaju tiez celkom pekne. Ten zeleny vonia viac.

celullare

Já používam na prírodnej báze výrobky z tohto shopu www.manufakturask.com, pretože som ich v Bratislave nikde nenašla, alebo mi vie niekto poradiť, kde by som ich aj napriamo kúpila?

User_37597

ja co najdem v sprche a ma to napisane na sebe shower gel alebo shampoo tak to si na seba namazem...nerobim v tom nejake rozdieli ale raz som skusila ten bordovy dove a skoro som odpadla lebo to smrdelo ako grcanica.

katuša

ja používam sprcháče rôzne od nivei, palmolive....až po cien z lidlu a dove. najlepšie su podla mna dove, no su aj najdrahšie a výrobky z lidlu som si začala kupovať potom, čo som videla reláciu o porovnávaní výrobkov. sprcháč je fajn, pekne voniaa je taký krémový, mne osobne sadol. niektorí tu zanevierate na tuto značku, no mne osobne aj kremy na pleť spravili s pleťou malý zazrak :)