Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Extra padajuce vlasy a sucha pokožka... už somskoro plešata!!

Príspevok v téme: Extra padajuce vlasy a sucha pokožka... už somskoro plešata!!
sasanina

Ahoooj všetkym pekny den... mam problem s ktorym mi snad niektoporadi. pred par meiacmi som odcestovala do zahranicia a odvtedy som stratila asi polovicu vlasov. zvyčajne mi na jar padali vlasy ale nie v takomto prisernom množstve. Mam prišerne vysušenu pokožku... volakedy som si mohla umyt vlasy len jeden krat do týždna a mala som ich stale svieze. teraz každy treti den. lebo po durhom dni ma zacnu priserne svrbiet pokožka arobia sa mi mini chrastiky a lupiny. Vacsiu starost mi vsak robia ten vlasy minule som si na fotkach vsimla že mam už zacinajuce plešiny.! Dakujem všetkymapekny den :-*

Basulka

Ak mas suchu pokozku tak musis vela pit aspon 2l ja pijem aj nasilu...musis si kupit nejaky prirofny alebo lekarensky sampon na pokozku hlavy a na posilnenie napr. Bioderma Vichy a prirodne su perfektne od Yves Rocher hlavne si nefarbi vlasy

syndiluca

Ahoj, ja by som ti chcela poradit Methionin. Je to aminokyselina, ktoru mame v tele a pri jej nedostatku je problem s padanim vlasov, oslabenim nechtov a pokozky. Da sa kupit v lekarni vo forme pripravkov od roznych firiem, no vie ho predpisat aj lekar a tak je lacnejsi.
Vazne to pomaha.najlepsie je, ak v jednej kapsule je 0,5g methioninu.

Aj Biohar aj Forcapil su fajn.

helena51

mne pomohli vitaminy amitamin® Hair Plus, su vhodne aj pre alergikov, mam intoleranciu laktozy a nemam s nimi problem, vlasy mi prestali padat, su lesklejsie a hrubsie, plus som to doplnila s vitaminom c.

slniecko2010

ja mam tiez taky problem ale len s padanim vlasov,ja uz plesinu mam ale tak da sa mi to este zakryt, zacala som pouzivat biohar vlasovy aktivator tak uvidim a zacnem brat aj tabletky revalid skus ten

hajnalka

Určite by som si dala vyšetriť štítnu žľazu. Totiž toto je aj môj problém - suchá koža, padanie vlasov, popraskané päty. Liečim sa na štítnu žľazu, padanie vlasov a suchá pokožka sú jeden z príznakov

jaja:)

vypadavanie vlasov moze sposobovat aj nejake vazne ochorenie...uz napr. stitna zlaza a pod. nerozumiem sa do toho ale urcite ist k dktorovi a testy vysetrenia...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Extra padajuce vlasy a sucha pokožka... už somskoro plešata!! - Fórum - ZDRAVIE.sk