Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Strabizmus

Príspevok v téme: Strabizmus
hasicik

Dobrý deň mám 29 rokov a po úraze v 10 mesiacoch môjho života škúlim na pravé oko. Oko mi zabieha do vonka cca 3 až 5 milimetrov keď sa pozerám priamo a keď sa pozerám v pravo tak aj viac a oko mám aj tupozraké. V mladosti som sa liečil na očnej klinike v Košiciach no nebol som operovaný. Chcel by som sa opýtať koľko stojí a či je vôbec možná operácia a prípadne s akým výsledkom a či aspoň niečo hradí poisťovňa.

lave

ahoj ja som bola na operacii ked som mala 6 rokov ale pomohlo to len trochu...stale škulim asi 2-3 milmetere dnu ale na lave oko a taktiež som tupozraka neviem či sa to da operovat v dospelosti a je riziko že začnem škulit von ...ja keby som mala ist tak by som šla na sukromnu očnu kliniku stoji to okolo 20tisic..

elca

v novembri som bola s dcerkou na operacii- strabizmus oboch oci v BL a nic sme neplatili
-dnes to bude ine vraj sa plati 4 e za noc/neoverene,len podla TVspráv/

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Strabizmus - Fórum - ZDRAVIE.sk