Vazny vztah.. to je problem

Príspevok v téme: Vazny vztah.. to je problem
jameliia

Mam 22 rokov a este nikdy som nemala vazny vztah. Pripadam si uz dost stara na to, ze som este nikoho, s kym by to malo perspektivu, nemala. Najhorsie na tom je, ze cim viac casu uplynie, tym mam vyssie naroky na partnera. A niekedy ma napada myslienka ci si vobec niekoho, s kym si budem rozumiet najdem. Lebo najst si chlapa na to, aby som si nasla chlapa, nie je problem. Ale najst si chlapa, s ktorym by som si vedela predstavit zivot, je problem.
Najde sa tu este niekto s takymto problemom? Alebo som v tom sama? V podstate by som len chcela pocut ake pocity maju ti, ktori su na tom tak ako ja a ci maju nejake grify ako to zmenit, pripadne sa s tym zmierit. Dakujem :(

KakaoNepijem

Samozrejme, ze nie. Radsej tu budes vymyslat omacky a dovody preco si nenajst, pretoze si ani boha nepriznas, ze si neschopna vztahu.

Laurina22

Ty si uplne mimo.NAjdem si niekoho len aby som nebola sama a aby ma ludia nepovazovali za sebecku kravu?Nech sa paci.

bingham

na svete je toolko ludi...urcite si niekoho najdes kto ti sadne...a uz ked nie vztah tak aspon zabava ;)

kakaonepijem...neni az tak stara...mam o rok viac tak neblazni :D

Laurina22

KakaoNepijem to co mas za reci?Ja osobne si o sebe nemyslim,ze som sebecka krava ale co mam byt ja alebo zakladatelka s niekym len preto,ze sme uz stare kravy a mame na to vek???

KakaoNepijem

Najst si chlapa, s ktorym by si si vedela predstavit zivot?

Moj predpoklad je, ze si sebecka suka, ktora si nevie predstavit zivot s clovekom, ktory jej nesplni vsetko co si jej hlavicka ziada.

Uz si dost stara krava na to aby si si dala limity a konecne uz s niekym zacala nieco tvorit.

S pozdravom KakaoNepijem.

nikuska3

Jamelia no to ti nikto nepovie ci budes hladat cely zivot ci nie.Ale zatial si ma uistila ze teda mas rozum uz len v tom co si pisala ze si bola so zenatym a ked si sa to dozvedela tak si to ukoncila to je spravne ci uz ide len o ten sex nie kazdemu urcite nie musis teda naozaj najst len toho spravneho a urcite si nemyslim ze si vyberava mas aj uplnu pravdu uz len 1 dieta v dnesnej dobe je tazke uzivit ked teda mu chces dopriat vsetko po com tuzi a to bez lasky v rodine a bez financii nejde.Tak drzim ti palce nak stretnes toho praveho

Laurina22

Jamelia a ja som si uz myslela,ze som v tom sama.A citam,ze nie.

Ja mam tiez podobny problem.V podstate som milovala vo svojom zivote len jedneho cloveka,a aj ten bol zenaty.A odvtedy?Nic.Absolutne nic.Ja mam problem v citoch.Presne ako hovoris,muzi co maju zaujem okolo mna su,ale ja ich nechcem.Ja si neviem predstavit,ze by som s dotycnym bola kazdy den,zila s nim,mala s nim deti.Uz si zacinam pripadat ako chora osoba.Ja k nim neprechovavam absolutne ziadne city.Som ako robot.Bez citu.

A ako to zmenit?Neviem.Netusim.Mozno asi treba cakat,ze RAZ opat pride niekto,z koho sa ti roztrasu kolena...

AdamKrt

jameliia:

z toho vyplyva, ze Ty si pripustas k telu ludi skor, nez ich spoznas. Spoznaj viac ludi, ale nepripustaj si ich k telu a nechaj si cas dokladne ich spoznat. Takze ziadna laska na prvy pohlad, ale nechat tu lasku vyrast ako jablon z jadierka.

Viem, ono je to tazke. Niektori ludia vedia dobre klamat.