Vazny vztah.. to je problem

Príspevok v téme: Vazny vztah.. to je problem
jameliia

Mam 22 rokov a este nikdy som nemala vazny vztah. Pripadam si uz dost stara na to, ze som este nikoho, s kym by to malo perspektivu, nemala. Najhorsie na tom je, ze cim viac casu uplynie, tym mam vyssie naroky na partnera. A niekedy ma napada myslienka ci si vobec niekoho, s kym si budem rozumiet najdem. Lebo najst si chlapa na to, aby som si nasla chlapa, nie je problem. Ale najst si chlapa, s ktorym by som si vedela predstavit zivot, je problem.
Najde sa tu este niekto s takymto problemom? Alebo som v tom sama? V podstate by som len chcela pocut ake pocity maju ti, ktori su na tom tak ako ja a ci maju nejake grify ako to zmenit, pripadne sa s tym zmierit. Dakujem :(

jameliia

Ja nehladam pana dokonaleho. chcela som tym povedat, ze na to, aby som si vedela s niekym predstavit zivot, ho musim v prvom rade LUBIT a veci s tym suvisiace (ako napr. prechovavat k nemu uctu, respekt, vazit si ho...a samozrejme to vsetko musi byt vzajomne) a v druhom rade, aby sa vedel POSTARAT O RODINU (tym nechcem povedat, ze nemusi zarabat miliony, ale v dnesnej dobe je niekedy problem uzivit co i len 1 dieta; a tiez som tym myslela to, aby bol som na nom videla, ze bude laskyplny otec). a nakoniec, aby bol SLOBODNY. Neviem, ak sa vam tieto 3 kriteria zdaju prehnane, kludne mi to povedzte, mozno, ze si to fakt sama neuvedomujem. vlastne preto som sem aj napisala.
vies adamkrt, ked jeden z mojich bol zenaty (to som hned ukoncila ako som to zistila) a druhemu islo len o sex a takto dokola.. myslim ze to nie je znakom ze hladam pana dokonaleho. ci je?
nikuska- ved prave toho sa bojim, ci nebudem hladat cely zivot. :(

nikuska3

22 nieje tak vela hladaj dalej a mozno pride ten pravy niekto hlada aj cely zivot.
100% chlap a 100% zena ale neexistuje tak nato pozor!!!!:-)