opitý lekár

Príspevok v téme: opitý lekár
žaž

chcela by som sa opýtať, kde by som mohla napríklad anonymne napísať sťažnosť, u nás v mestečku máme jedného lekára na chirurgii ten je už dosť starý a k tomu furt ožratý. bola som u neho minule a najprv mi povedal že nemám zlomenú nohu, potom že radšej sa ešte presvedčí tak s ťažkostami ku mne prišiel, mi ju pomačkal čo vôbec nebolo príjemne a vraj pozriem sa ešte raz na snímok aj na svetle, a keď sa na ten snímok pozeral tak zahlásil toto bude zlomené tak vám dám sadru. No zajtra idem k nemu na kontrolu a už teraz mám hrôzu. čo robiť? napísať niekde? ako celá nemocnica je pochybná tak nerada by som išla osobne dávať sťažnosť keďže nikdy neviem či tam nepôjdem ležať a tak...

Laurina22

Jajka vsak ja viem,ze sa chovaju jak nadludia.To maju z tych analgetik:-)))

Ja neviem,ja som nemala nikdy vazne problemy s lekarmi,ja som sa vzdy ozvala.Mne je jedno co si pomysli.

Laurina22

Hahaha ano zdrhol,to som uz tiez zazila a vsetci pozeraju ze Ty kokso cez okno zdrhol???:-)

Alebo ze Pan doktor isiel operovat,musite pockat:-)Ale dverami nevysiel nik:-)))

A v cakarni nastava hlboke zamyslenie....

jajka001_

ambulanti. ti v nemocniciach mozno viac ale maju to aj slusne zaplatene nie?
tlacenka - vejva? :)
ved to laurina, chovaju sa ako nadludia. skus si to ty dovolit. ja som isty cas pracovala ako predavacka, mala som nastarosti celu predajnu. dokopy tam moc ludi ani nechodilo - bola to specializovana predajna. raz som rano nestihala, prisla som neskor o 10 minut, inokedy sa tam zjavili prvi ludia o desiatej, teraz tam jak naschval cakali traja ludia a hned sa do mna pustili co preco nemam otvorene :)

tlacenka

Najlepsie je ze cakas cakas v cakarni ako blba a zrazu sa otvoria dvere a sestricka zahlasi ze ved pan doktor tu uz nieje a on zduchol inymi dverami radsej xi xi

tlacenka

jasne ty co operuju v nemocniciach ci ordinuju to ano ty tam podaktori aj spavaju ale ty ambulantni presne ledva niekoho zoberu a prac.dobu maju do 14.00 hod a o 12.00 hod uz je tam mozno len sestricka xi xi

Laurina22

To je pravda ale tak ti,ktori maju aj svoje zavazky,tak ti robia tusim stale.Plus rataj aj sluzby v nemocnici.

Ale ja som raz zazila ortopeda,ktory mal ambulantne hodiny do 14:00 a o 12:30 otvoril dvere,ze posledny dvaja dovnutra.A v cakarni 20 ludi.

tlacenka

Ty ambulantni urcite!
To ja ako predavacka v nakupnom centre som dolezitejsia ako lekar lebo sme otvoreny aj cez sviatky nas najdete stale xi xi ale lekara toho ani poriadne vo vecernych hodinach