názor na "väčšie" ženy

Príspevok v téme: názor na "väčšie" ženy
laskonka12

prečo mám taký pocit, že keď je žena väčšia, tak sa na ňu automaticky pozerajú ľudia ako na nejakú lenivú, večne prežierajúcu sa ani neviem čo? ach, ja viem, že to bude znieť ako výlev zakomplexovanej ženy, možno aj som, ale ja sa stravujem zdravo, športujem, aj keď nie nejako extra intenzívne, ale skrátka mám kilá navyše. Viem, že to ani nie je zdravé, ani pekné, ani nič, ale skrátka ja nechcem aby na mňa ľudia pozerali ako na odpad, len preto, že nemám ideálnu postavu. Chudnem pomaličky, pretože som nabrala po ťažkom období, a mojou vinou, ja viem, ale snažím sa, ide to dole. ale ako prekonať ten pocit z toho, že každý pozerá na mňa tak ako som to popísala? potom sa koľkokrát zráham ísť si zabehať, alebo na korčule...asi je chyba v mojom myslení, ale toľkokrát som už mala chuť sa popýtať ľudí, čo si o náš myslia

lost

ok, tak mozes robit marketing :D ci pockat, tam asi ani netreba :D staci zaregistrovat ze "krasa je moja, mam na to pantent - ktokolvek pouzije krasu a bude krasny, zaplati za to, lebo mam patent" :)))

ved ked v amerike je vetko mozne :) a Microsoft si moze patentovat dvojklik, tak neviem , mozno sa nam to podari :D

a potom este, treba zalozit plasticky dechirurgiu, aby sme mohli ludi aj zohavit, aby nemuseli platit za patent.

samozrejme tam bude aj prirazka za taky ukon :)

slobodnaa

Nesúhlasím, že je to iba v jej hlave, milion krát som takto počula hovoriť ľudí o niekom, pracovala som kedysi v jednej veľkej holandskej firme a šéfovci sa takto vyjadrovali o svojich zamestnancoch, robili si z nich posmešky, dokonca ich menej fin. ohodnocovali a pritom títo ľudia boli oveľa pracovitejší a šikovnejší ako mnohí štíhli zamestnanci, ktorí sa iba flákali. Tento predsudok a názor panuje všade vo svete.

AdamKrt

bibisa:

ked budu ospevovat tak sestricku, povedz ludom:

- ze ked sudicky dali do vienka kazdej z Vas nieco. Jednej rozum, druhej krasu :)

User_37597

jahodka ja som potom tak isto na tom ako ty len z rozdielom ze som stale porovnavana s mojou uzasnou sestrou..
ja som pribratejsia sestra stihla.ja som spatna sestra krasna,ja nic nerobim a sestra robi vsetko doma..vsetci sestriny napadnici to najprv skusali na nu a ked videli ze nemaju sancu tak az potom na mne.proste celi svet sa toci okolo mojej sestri a ona si este dovoli povedat ze som namyslena a tlsta???
niekedy mam chut zobrat nozik a........
cele zle.a este ked mi frajerovy kamarati povedia ze sestra je jaka krasna a ze kedy ju vezmeme von na to som si uz zvykla ale ked mi minule povedala svokra ze aka je moja sestra krasna tak som jej uz povedala ze ci je v poriadku aj ona lebo kazdy o nej len basni pritom nevie navarit,upratat,stara sa len o seba aj to tak vseliak-neoplatisa to ani rozpisovat- a je o 3 roky starsia a akoze ja sa mam ako citit ked kazdy hovori o mojej sestre MNE aka je krasna???
velmi sprosty je tento svet...podpalila by som celu zem aj somnou :D