priatel na mna zdvihol ruku. neviem ako dalej

Príspevok v téme: priatel na mna zdvihol ruku. neviem ako dalej
Lucie1234567

Prvý krat sa to stalo na silvestra. Hadali sme sa za banalitu, povedal mi do oci ze som pi*a a vrazila som mu. On mi facku vratil. Ospravedlnoval sa ze to bol reflex ja som nad tým rozmýslala a kedze sme spolu boli uz cez rok a nikdy to nespravil predpokladala som ze to bol naozaj "reflex". O mesiac sa to zopakovalo - tiez mi vratil facku. Prisli horsie nadavky za nic zakazoval mi kamaratov ale on si za svojimi chodil. Mne sa to samozrejme nepacilo a hovorila som mu ze to tak nejde. Trval na svojom. Medzi tým sme sa velakrat hadali az raz zavolali policiu lebo ma zacal tahat za vlasy na ulici a ludia nevedeli co sa deje. Pred tromi dnami sme sa pohadali a chcela som ist domov. On sa postavil pred dvere a nechcel ma pustit. ja som trvala na svojom. kricala som po nom a zrazu mi vrazil. domov ma zrazu pustil tak som aj sla. odvtedy sme sa nevideli len sme spolu volali a hovoril ako ho to mrzi ale ze je to moja vina lebo rýpem. velakrat mi klame ze ide niekam s mamou a pritom ide von s kamaratmi. ked mu poviem ze sa chcem rozist tak sa mu to nepaci. som na pokraji sialenstva neviem co spravit ja ho naozaj velmi milujem a zmenit ho uz asi nedokazem. mame za sebou aj krasne chvile je to moja prva velka laska. rozmýslala som ci nepojdem k psychologovi ale neviem co to obnasa. dakujem za akukolvek odpoved

doubledog

a v com je problem?
ty mu davas facky, zakazujes mu travit cas tak, ako on chce a ktovie co este.

preco sa cudujes, ze takto reaguje?

dobre spravil, ze ti jednu vrazil, ja by som to spravil takisto.

elsa5.5

hovorím normálna žena ho pošle do ....,ale niektorým sa to bohužial asi páči a čo sa týka tej susedy jej aj to stačí:D to už je zúfalstvo:)

Laurina22

Na mna zdvihol byvaly priatel ruku raz.A viac ju nezdvihol,lebo som mu to nedovolila.Este v tu noc som mu zbalila svestky a tahaj.A bolo mi zrovna jedno,ze ho milujem a prezila som s nim 5 rokov zivota.A vobec som sa nestitila na neho zavolat aj policiu ak by to bolo potrebne.A to mi este stihol zakricat,ze to bitka nebola,ze raz mi aj to ukaze.

Bohuzial,chrapun chrapunom zostane.

elsa5.5

Laurina ja mám takú susedu vdova má nasťahovaného "priateľa" trieska ju všetko je počuť ako tam plače no hrôza a idú ruka v ruke ona je rada že ho má nerobí trieska ju ožiera sa jednoducho má všetkých 5 drží sa ho ako kliešť všetko je počuť ako jej nadáva že je na hovno v posteli:D aká je ona na hovno vo všetkom aj vlastnú dcéru kôli nemu vyhodila z domu nerozíde sa s ním ani za nič zúfalstvo čo povedať nepochopím to ......

prirodna

nasla som to - pamatala som si totiz presne ten nazov. citaj hlavne ten zaver, kde uz psycholog opisuje manzelstvo dvoch hysterickych osobnosti. bojim sa ze takto by ste skoncili.

liek.beautywoman.sk

prirodna

prepac, ale vy ste obidvaja hysterici. ak chces vediet, co by vas mohlo cakat, tak si precitaj zaver jedneho clanku. skusim to najst na internete, neviem ci sa mi to podari. tvoje riadky mi to totiz pripomenuli.

elsa5.5

Lucie to je pekné že ho miluješ a je tvoja prvá láska tebe samej sa páči taký vzťah?ked toto robí v 20 rokoch čo bude dalej zmeniť ho nezmeníš ja neviem ale každá jedna by utekala čím dalej zahrávaš sa s ohňom utekaj kým je čas:D

Laurina22

Inak ako tak citam,si typicky priklad tyranej zeny,ktora svojho muza aj tak miluje a dotycny je typicky priklad nasilnika.Krasny vztah.