Vlhke obrusky

Jooe Ker

lost
sice nie som bacil ani nic podobne ,ale pokial chces dobehnut vrchol ktory je predzvestou zmeny ....NIE !!!! ziedne kolo. striebro !!!!
iba tak dosiahnes k dokonalejsiemu principu zivota v hmote
chapes ? ....ja nie :))))

lost

dnes som si spomenul na tuto temu, ked som si kupil jedlo voknu a nedali mi k tomu pribor, ci je vohne to jest tak ako mam ruky, neumyte, predtym som soferoval a prenasal svojho psa na rukach a vyberal z bankomatu :D

cize mnoho bacilov na ruke.. no je lepsie to nechat tak a dufat v adaaptaciu, ci nosit pri sebe kolo-striebro a umyvat si s tym ruky pred jedlom ?

Jooe Ker

to je ako protientropicky odboj.... ,ze prevencia proti mikrobom / nastriekam si aj sedadlo ......a potom sme nie schopny adaptacie

RNG

Ja si nosim so sebou vzdy stricku s 1 ozs(30 ml, dovolene su 3 ozs dokopy)koloidnej striebornej vody a nastriekam si aj sedadlo, samozrejme ruky ako prevenciu proti mikrobom.

lost

zvlastne ze nepovolia tekutiny, ale mokre obrusky ano.. ved to je brutalna bezpecnostna diera, ked si to tak vezmem...

Jooe Ker

kludne si ich mozes odlozit do prirucnej batoziny, ale i v lietadlach pokial cestujes viac hodin ,obrusky dostanes (aspon ja mam taku skusenost s letiskom Sharjah) tam ich vzdy dostanem na osobnu hygienu