Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

chrbat - dlhodobý problém

Príspevok v téme: chrbat - dlhodobý problém
heids

Popíšem to stručne veď načo kopu zbytočných slov? Aktívne športujem, no mám isté problémy s chrbtom.
Pri behu na vytrvalosť mám problémy s dýchaním ale pociťujem to ako veľkú bolesť chrbta ktorá mi jednoducho nedovolí nadýchnuť sa. Občas pociťujem mravčenie v prstoch na nohách najmä palcoch. Neviem či to s tým súvisí ale sem tam ma aj zapichá pri srdci. Aj keď ležím vykrútená občas pocítim také riadne pichnutie kdesi uprostred chrbtice vnútri - neviem to popísať.
Úraz som mala pred niekoľkými rokmi ale nič také vážne to zas nebolo, chrbát poškodený nebol, len narazená chrbtica.
Chcela by som vedieť, v čom to môže byť, lebo ma to trápi najmä v oblasti športu.

Kosť-1

Nie sme všetci na všetko.Každý organizmus znesie inú záťaž. Treba sa s tým zmieriť. Ak bolesť vzniká pri určitých pohyboch, zrejme je tam niečo poškodené.Aj keď sa vyzdravi stále bude neplnofunkčny.Chrbticu si treba šanovať ! Lieky ktoré a mech. prípravky, ktorá tlmia bolesť chrbtice sú len na škodu, lebo ďalej poškodzujeme poškodené.
Najprv treba bolesť vyliečiť a potom skúsiť čo si môžeme dovoliť.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

chrbat - dlhodobý problém - Fórum - ZDRAVIE.sk