Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Sex za skusku?

Príspevok v téme: Sex za skusku?
mima832

Studujem na vs a mam "problem" s jednym profakom. Mala som u neho cely rok seminare,ale nic zvlastne som si na nom nevsimla. Na hodinach bol prisny,ale mily a nemam pocit,ze by si mna alebo ine dievcata viac vsimla. Avsak teraz ked som u neho bola na skuske,tak bol cudny. Prvykrat (uz som u neho bola dvakrat a dvakrat mi skusku nedal)uz ked som vchadzala tak mi presiel rukou po zadku(neriesila som to,lebo som si myslela,ze to bola nahoda,stal vo dverach a ja som sla okolo neho velmi blizko),potom ked som si robila pripravu ma chytal za stehno a za rameno(bolo mi to trochu neprijemne,ale vyzeralo to ako priatelske gesto ktorym sa ma snazi povzbudit)no a potom som zacala odpovedat...vedela som cele skripta aj prednasky aj zakony a aj tak mi tu skusku nedal!!! Povedal,ze to bolo dobre,ale ze mam prijst znova kvoli malym zavahaniam(tie zavahania sa tykali toho,ze som asi casto pouzivala slovo hmmm,ale inak som hned pokracovala,len to sa neda uplne suvisle hovorit,aspon podla mna) Povedala som si,ze fajn, ved na skole je zname ze je prisny a malokomu da skusku,takze som nejak neriesila a povedala som si,ze nabuduce pojdem k niekomu inemu. Druhykrat, ked som prisla na skusku skusal on aj jedna doktorantka,ona vyvesila papier s menami ziakov co mali v ten den skusku urobila ciaru a zapisala sa ku druhej polovici ziakov(teda ich mala skusat ona)a jeho zapisala na prvu polovicu. Lenze ked prisiel on,tak povedal,ze druha polka k nemu a prva ku nej(hoci to uz predtym bolo rozdelene!!!).Tak druhykrat ked som k nemu vosla,potiahla som si otazky a este som si ani nestihla sadnut uz stal pri mne a zacal ma zdrbavat za to,ze ako som oblecena(mala som sivu suknu a ciernu bluzku s dlhym rukavom a lodicky) Tak som sa ho pytala,ze co na mne je zle a on povedal,ze ta bluzka,ze cierna sa nehodi a ze je teplo,ze by som nemala nosit s dlhym rukavom a potom mi rozopol dve gombicky z tej bluzky!!!Ze aby mi nebolo teplo. Uz som sa bala,zapla som si ich hned spat...co ho asi nastvalo, lebo ked som zacala odpovedat ani mi nedal sancu hned sa ma zacal pytat nejake veci o ktorych som nikdy nepocula ,co neboli ani v skriptach ani v prednaske...evidentne mi chcel ukazat,ze to dobre neviem a znova ma vyhodil s Fx. Pozajtra mam zase skusku a bojim sa,ze znova pojdem k nemu. Aky je vas nazor? Namyslam si,alebo je toto sexualne obtazovanie???

AdamKrt

lost:

nahraj si film na USB klucenku a prehraj si to. Aj ked sa to nikde extra nepisalo, bol som prekvapeny, kolko formatov to vie prehrat.

lost

Televize NeoPDP,5000000:1, 600Hz, 1920x1080, HD DVB-T tuner, 4xHDMI, 2xSCART, repro, 2xUSB (přehrává MP3 i DivX nebo pro WiFi modul)

aha, takze to ma :D)

ale netusim na co to je :)

lost

no mam Panasonic TX-P50G20E a ten je tak blby, ze nedokaze prehravat rozne videa.. dokaze len najake zakladne xvid, divx, tak to riesim cez HDMI kabel z PC.. a prehravam tam HD videa typu .mkv

Tuner tam asi nemam, netusim...

AdamKrt

lost:

tak to je cas, aby si mozno kupil novu TV s USB portom. Mas tam digitalny tuner, jeden ovladac a cez USBcko prehravas normalne fotografie a vacsinu filmov.

Lepsie TV podporuju dnes cez USB prehravanie DivX,Xvid,Mpeg4 a dalsie...

A este taka TV ma VGA a HDMI port, takze v pripade nudze to prepojis aj s PC a mozes to mat ako monitor.

lost

No to hej, musim si to najskor premysliet.

Ono mam TV + ten STB.. a TV tam len hlasitost a on/off pozuivam.. na STB mam zvlast ovladac a tam prepinam programy, nic ine...

treti ovladac je na PC, a tam len obcas, zastavim film, pustim film atd... ma to aj mys atd, ale to malo vyuzivam..

AdamKrt

lost:

ked chces univerzalny miesto troch, zase na stukas pri prepinani a univerzalne zvacsa pokryju 99 percent, ale niektore funkcie tam nemusia mat. Preto potom vol radsej nejaky zlozitejsi.

Ten s velkymi tlacitkami je dobry tak na zakladne zapnutie/vypnutie, zvuk, prepnutie programu.

lost

no to znie super :)

1 ovladac na vsetko.. teraz mam 3 a uz mam toho dost :D ale ja ich neznasam, tie ovladace.. vzdy ich hladat, chcel by som to vsetko ovladat jednoducho hlasom, aj svetla, aj zavesy vsetko...

technicky mozne no :) ale tazke by to asi bolo

AdamKrt

Podporuje to stovky prijmacov, je tam aj funkcia vyhladavania a manual s kodmi pre prijmace.

Ale skor je to dobre na zakladne prepinanie TV, lebo nema tlacitka na pokrocilejsie funkcie...

Ale kedze pisu

"-predprogramované pre TV, SAT, Cable, DVB-T/DTT"

tak asi zapnutie settopboxu a prepinanie kanalov, hlasitost... pojde. Nevyhoda toho dialkaca je, ze si neulozi udaje. Takze si musis zapamatat kod, ked ho najdes, lebo po vybrati bateriek to mozes ladit znovu. Na druhu stranu 2xAA vydrzia toho hodne... :)

lost

noo ten ovladac... to ide sparovat s akymkolvek TV? ja neviem co mam, ale nejaka krabicka a po drate ide tv signal a ten ovladac je taky nanic, male tlacitka, take ze treba silno stlacit..) to by fungovalo aj s tou krabickou kde je tv signal? set top box sa to vola :D az teraz som si spomenul, krabicka :D

AdamKrt

lost:

kukni si napr. aj

dialkovy ovladac Vivanco URS2, iba zakladne funkcie, velke tlacitka, na 2xAA. Vhodny aj pre seniorov, kedze tam chybaju niekore funkcie :) Super sa stlacaju tlacitka :)

www.avelmak.sk

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Sex za skusku? - Fórum - ZDRAVIE.sk