Sex za skusku?

Príspevok v téme: Sex za skusku?
mima832

Studujem na vs a mam "problem" s jednym profakom. Mala som u neho cely rok seminare,ale nic zvlastne som si na nom nevsimla. Na hodinach bol prisny,ale mily a nemam pocit,ze by si mna alebo ine dievcata viac vsimla. Avsak teraz ked som u neho bola na skuske,tak bol cudny. Prvykrat (uz som u neho bola dvakrat a dvakrat mi skusku nedal)uz ked som vchadzala tak mi presiel rukou po zadku(neriesila som to,lebo som si myslela,ze to bola nahoda,stal vo dverach a ja som sla okolo neho velmi blizko),potom ked som si robila pripravu ma chytal za stehno a za rameno(bolo mi to trochu neprijemne,ale vyzeralo to ako priatelske gesto ktorym sa ma snazi povzbudit)no a potom som zacala odpovedat...vedela som cele skripta aj prednasky aj zakony a aj tak mi tu skusku nedal!!! Povedal,ze to bolo dobre,ale ze mam prijst znova kvoli malym zavahaniam(tie zavahania sa tykali toho,ze som asi casto pouzivala slovo hmmm,ale inak som hned pokracovala,len to sa neda uplne suvisle hovorit,aspon podla mna) Povedala som si,ze fajn, ved na skole je zname ze je prisny a malokomu da skusku,takze som nejak neriesila a povedala som si,ze nabuduce pojdem k niekomu inemu. Druhykrat, ked som prisla na skusku skusal on aj jedna doktorantka,ona vyvesila papier s menami ziakov co mali v ten den skusku urobila ciaru a zapisala sa ku druhej polovici ziakov(teda ich mala skusat ona)a jeho zapisala na prvu polovicu. Lenze ked prisiel on,tak povedal,ze druha polka k nemu a prva ku nej(hoci to uz predtym bolo rozdelene!!!).Tak druhykrat ked som k nemu vosla,potiahla som si otazky a este som si ani nestihla sadnut uz stal pri mne a zacal ma zdrbavat za to,ze ako som oblecena(mala som sivu suknu a ciernu bluzku s dlhym rukavom a lodicky) Tak som sa ho pytala,ze co na mne je zle a on povedal,ze ta bluzka,ze cierna sa nehodi a ze je teplo,ze by som nemala nosit s dlhym rukavom a potom mi rozopol dve gombicky z tej bluzky!!!Ze aby mi nebolo teplo. Uz som sa bala,zapla som si ich hned spat...co ho asi nastvalo, lebo ked som zacala odpovedat ani mi nedal sancu hned sa ma zacal pytat nejake veci o ktorych som nikdy nepocula ,co neboli ani v skriptach ani v prednaske...evidentne mi chcel ukazat,ze to dobre neviem a znova ma vyhodil s Fx. Pozajtra mam zase skusku a bojim sa,ze znova pojdem k nemu. Aky je vas nazor? Namyslam si,alebo je toto sexualne obtazovanie???

lost

Hovoris ze usetris na jednom mizernom nakupe :)

Ale ak kupujes rozne veci casto, esetris vela :)

Osobne som usetril cca 50% pri kazdom nakupe zo zahranicia cez paypal.. A nakupil som uz za par tisic dolarov za tie 4 roky :)

mne osobne to stalo za risk :))))

lost

AdamKrt

Ako im to dokazem?

No ak to bude platit niekto z neslovenskej IP atd.. V UK to funguje tak, ze je mozne refundovat platbu, aj ked ju vykonast TY SAM.. (je to v podstate jednoduche, neviem ci to funguje aj u nas, preto nechcem o tom pisat viac)

I ked, na Slovensku je vsetko mozne a mozno by to nevratili, no musel by som si precitat zmluvu, lebo musi existovat nieco take, ze ta okradli.

Ono totiz banka ma pravo refundovat, vrati, platbu spat, cize k predajcovi to nedorazi. Cize banke moze byt sum a fuk ze ci to urobi alebo nie..

Ale seriozne, ak je u nas mozne kradnut z kariet peniaze, bez toho aby banka vratila peniaze, a teda mna ako utocnika necha na pokoji, tak mi prave napadlo ako sa dostat za vodu za 1-2 mesiace :)

Cize pochybujem ze by to banka neriesila.. Ak by som na nu tlacil vsemozne.. Ale tak, vsetko je mozne..

AdamKrt

lost Dnes 10:06 - vidis a ja u mbank vyuzivam oba ucty ako hlavne a nemienim na nich pouzivat internetovu platbu, lebo dotahovanie sa s bankou mi nestoji za pripadne problemy, co usetrim na jednom mizernom nakupe.

Asi si necital napr. reakcie ludi, ked mbank zablokuje z nejakeho dovodu kartu, kolko ludom trvalo vratenie karty a penazi spat a ake su s tym opletacky.

A co myslis, ked budes mat internetovu platbu, ako dokazes banke, ked bude korektna platobna informacia, ze si to neurobil Ty ? Poslu Ta do haja a budu tvrdit, ze si platbu urobil a nic Ti nevratia. Dokaz potom opak.

To by som si musel zalozit este jeden ucet a to sa mi nechce. V podstate uz nemam co tam kupovat...

lost

mne islo len o vysvetlenie, ze aj ked je nieco nebezpecne, da sa tam pohybovat, ak clovek vie ako na to :)

avsak ak nehce byt sucastou systemu, na to tu je kamos s paypalom a mas to bezpecnejsie ako cokolvek :D (ale ked nemas paypal kamosa, tak neviem)

alternativa je pouzivat tie darcekove/anonymne karty, tie su relativne bezpecne (okradnut ta nemozu, avsak tvoje meno tam zrejme figuruje)...

lost

nj, v tom mas pravdu, ale tak... ked teda chces platit 99usd namiesto 29 napriklad aj s postou :) tak ti nebranim..

samozrejme to je nebezpecne, tak ale ak uz tak, existuju darcekove karty, napr od Tatrabanky, 57eur stoji taka kde je 50eur.. (daju sa pouzivat online, nie su ANONYMNE, ale su bezpecnejsie, kedze su jednorazove)

a existuju aj rozne ine online karty, ktore sa daju dobit cez bankovy prevod a potom platit :)

paypal robi defacto to site, ochranuje kartu, lenze ak niekto da dole paypal, alebo maju zly system, tak je pruser no..

AdamKrt

lost Dnes 09:56 - ale ja som nenarazal na PREDAJCU, ani dealextreme, ale na PayPal a sposob platenia.

Robim v IT a pohybujem sa v zabezpeceni informacnych technologi a co sa tyka bezpecnosti, tak PayPalu NEVERIM.

Nemienim proste niekomu davat cislo kreditnej karty, ani ho posielat cez internet, ani ukladat si to v PC.

lost

AdamKrt

no nebezpecne to je, ale podla mna ais tak isto ako nosit v penazenke kartu :)

ja mam na paypal viazanu kartu s limitom 500eur. nic sa mi za 4 roky pouzivania nestalo

a uz som pouzil sovje karty na cca 50 online strankach, nic sa mi nestalo

i ked musim povedat ze je to asj stastie, pretoze poznal som cloveka (z bangladesu), ktory robil velmi nepekne veci, a predaval tieto karty dalej, normalne mi aj ukazal, ako sposte su niektore online obchody a ako lahko sa da dostat ku kartam, boli tam vsetky udaje, cislo karty, meno atd.. teda ak sa mi to nesivalo :D

avsak, ak chce byt clovek flexibilny, tak sa to musi naucit, platit online kartou :) ja by so mbez toho dnes neprezil :D

existuje 1 riesenie = mbank
1. ucet zadarmo
2. karta zadarmo
3. moznost menit si limity OKAMZITE a cez net, nie ako ine banky, kde sa to robi na pobocke za 1 den

navod:
mbank ma 2 ucty zadarmo, na jednom setriacom mam svoje uspory s urocenim 0,9% (malo, ale tak je tam viac ako kdekolvek inde), okamzite si tych povedzme 49EUR preposlem na ucet1, nastavim limit karty na 50eur, zaplatim kartou, stiahnem limity karty na 1euro alebo rovno NULU, a ucet1 - kde mam kartu naviazanu ma aj tak len par centov, kedze vsetko mam na ucete2 :)

nech skusi niekto tento system hacknut..

vsetko zadarmo, ako doplnok k "hlavnemu" uctu - i ked ja nerozlisujem ktory pouzivam, pretoze ak by mi niekto zobral povedzme 500eur z tej karty, nahlasim toak kradez a banka mi to musi vratit.

AdamKrt

lost Dnes 09:55 - aj ja som odtial chcel kupovat, ale nepaci sa mi paypal system a nechcem figurovat v platbe. Naviac nepoznam nikoho, kto by platil cez paypal. A pre 1-2 vecicky si nebudem zakladat ucet a robit problem s kartou, ak niekto nabura paypalu ucty, ako sa im to uz tusim raz stalo.

Kebyze je tam uhrada na lokalnu ucet cez internet banking, alebo paypal nevyzaduje tie platobne karty, to by bolo ine.

Laurina22

Adam lebo okolo mna su sami uchylaci podobneho razu.Tak ked sa uz chce hrat,tak nech sa zabavime.

A to myslim vazne,mne preto tento pribeh neprisiel absolutne divny.