Šikanovanie

blondula

zavolat si rodicov do skoly a povedat im to.ked to nepomoze,prepacte za vyraz,ale utasat tak,ze sa na rit neposadi pankhart jeden !!! ked ja som bola prvacka,mala som spoluziaka ktoreho neskor prelozili do pomocnej a tomu sa posmievali a aj ho bili.ja mam z toho nepekne spomienky doteraz :-( neznasam nevychovane decka a zbila by som ich ze by modre boli !!! len tak pochopia,ked pocitia na vlastnej kozi ake to je ublizovat slabsim !!! ... prepacte ze som sa tak rozcertila ! :DDD

žaž

to je fakt mudre aby dospela zena co pracuje v skolstve nahovorila starsieho chlapca aby sikanoval jej synovca...boseee mate vobec rozum???

no mala by si podla mna zariadit nejake pohovory so psychologickou pretoze deti co sikanuju sa podla mna niecim trapia, bud to okukaju od rodicov alebo tak chapes...len s tym necakaj a ries to pretoze trpia tym slabsie deti...ja som take stastie nemala aby moj problem niekto riesil a do dnes mam z toho problemy...

ak-

ked pracujes v skole-tak poznas aj deti-dohodni sa s nejakym chlapcom starsim nech toto iste robi aj on jemu...a pozorne to sleduj...no a potom sa ho spytaj ci sa mu to paci-a ze preco on robi toto inym
...mozno pochopi aku zlu vec robi...
alebo sa s nim porozpravaj najprv a ak to nepomoze tak urob to prve co som pisala...