Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vysadila som HAK po 3 dnoch

verca111

ano, hrozila mi embolia, a menzes teraz uz nemam skoncil po 5 dnoch, tak ako vzdy.Tak dufam, ze to bude vsetko OK.dakujem za vase nazory a rady

RNG

Ak lekar predpise chemiu(patentovane lieky), o ktorej vie, ze moze mat skodlive nasledky a neskontroluje pacienta, ci je unho zvysena pravdepodobnost tych nasledkov, nevykonal si svoju pracu poctivo. A mal by byt vdacny, ze pacient prerusi sam branie skodlivin a necaka, az sa dostane do naozajstneho vazneho zdravotneho problemu, za co by bolo cast viny aj na predpisujucom lekarovi, hoci tito rutinne vinu zo seba strasu ako pes vodu tvrdenim, ze to "nemohli dopredu vediet"

jaankaaaaaaa

ale ona mala vazny dovod nato aby hak okamzite vysadila. skor je zvlastne ze svojej gynekologicke nepovedala o problemoch s krvou

Laurina22

RNG ale ja narazam na to,ze to berie ako cukriky.Ak by som svojmu lekarovi povedala,neberiem to,tak by nepovedal ani slovo.Ale ak si pridem po HAK a po dvoch dnoch ju vysadim,tak to nie je podla teba zvlastne?

RNG

Nuz niektori lekari si myslia, ze ich odporucenia su rozkaz a my, ostatne nizsie tvory ich musime na slovo posluchat. Nuz ale ked niekomu nieco robi zle, je to jeho telo nie lekarove a ma pravo prestat brat, co mu skodi.

trala

ja som anti vysadila po ž dňoch užívania, čo bol môj doktor maximálne vytočený ale nedalo sa inak...a tiež ma strašil, že mi to rozhádže cyklus a neviem čo...ale nič mi to nespravilo...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

vysadila som HAK po 3 dnoch - Fórum - ZDRAVIE.sk