Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Sracie bakterie na uhorkach

Príspevok v téme: Sracie bakterie na uhorkach
uhlie

Hmmm, ako by som zacal,

neviem, ci ste si vsimli, ako pekne klesaju ceny uhoriek v poslednej dobe. No a tak ma napadlo, ze by sa urcite poznatky o afere s uhorkovymi bakteriami dali vyuzit v prospech nas, obycajnych poctivych, dane platiacich obcanov. Uvediem priklad: Nepacia sa mi ceny rajcin a viem, ze o 2 tyzdne budem robit pretlak. Tak napisem na nejake forum; "Vcera som zjedol velku cervenu rajcinu, zakupenu v obchodnom dome ... a na druhy den som sa dost kvalitne pos.. Chapete ma; nenapisem, ze som sa po.. z rajcin, ale len napisem, ze sa stalo x a na druhy den y, takze to nebude poplasna sprava. No a o tyzden, dva, pekne krasne klesnu ceny na niekolkorocne minimum a to bude ten spravny cas na nakup suroviny do pretlaku. Este ma napada, ci by sa to nedalo pouzit napriklad aj na nieco ine, napriklad na ceny benzinu, alebo kupu noveho auta. Co si o tom myslite?

jahodka123

No pokiaľ vieš zariadiť, aby sa ti auto posralo z benzínu /nafty/, tak rýchlo do toho. Tieto ceny sú už neúnosné

lea26

uhlie ja Ti fandim:) nevsimla som si to znizenie cien, rano budem utekat do obchodu a spravim si tonu uhorkoveho salatu:) Skor by sa mohli narobit diskusie, ako vsetci chodime tankovat do Polska, Rakuska, Madarska, Ciech, Ukrajiny a snad by znizili spotrebnu dan na PHM:)

xa xa

no a potom sa pride na to, kto siril poplasnu spravu - sposobil milionove skody. Dostanes to k nahrade a ver, ze sa z toho kvalitne poseres a nie raz

ved-

vyuzi tuto dobru cenu uhoriek a narob si camalady na zimu :))))
a mozno casom pride zasa nejake znizenie ceny inej zeleniny tak sa vrhnes na nu-ci ti zalezi len na tom pretlaku?

system

kamo ty uz nepi ;) :D:D:D blbe napady,
1) myslis ze nejaky potravinovy retazes znizi cenu paradajok len preto ze to niekto napisal na forum ? :D
2) to chces toho pretlaku navarit tony ? alebo si taky drzgros ze ti ide o kazdy centik :D

asi sa doma nudis tak ta take blbosti napadaju, nic si z toho nerob to aj mna niekedy ;) :D

Scotch

:) ,,vcera som si chlipol z benzinu a na druhy den som sa paradne pos***..."

,,som bol na skusobnej jazde auta znacky XY, ale rozhodol som sa, ze si ho nekupim, lebo este som ani nevystupil a uz som sa pos***..."