Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

znizenie skolneho za nadstandardnu dlzku studia

jaankaaaaaaa

ano aj u nas ma byt zaplateny do dna zapisu, lenze tak ako sa da poziadat o znizenie alebo odpustenie skolneho, da sa poziadat aj o splatenie skolneho na splatky, ale aj to musi byt zaplatene do decembra.. tak ci tak to je vela . popytam sa na studijnom, uvidime :) dik

Linguistics

Skus sa informovat na studijnom, mozno sa ti zadari, ked ta nebudu rodicia podporovat, neviem presne ake maju poziadavky na tvojej skole. U nas ma byt poplatok zaplateny do septembra v plnej vyske.

klara 54580

no ja sa planujem odstahovat od rodicov a byt zavisla financne len sama na sebe, tak hadam mi to skolne znizia, lebo je dost vysoke a aj na splatky, kedze ho treba splatit do 4 mesiacov alebo tak nejako

Linguistics

Ahoj,
o znizeni rozhoduje dekan sa mi zda, mozes poziadat v pripade financnych ale mozno aj inych problemov, skus. Ja som tiez prekrocila dlzku studia, ale nemam na to money ani uz nervy, tak na to kaslem (nezodpovedne, viem). Dufam, ze sa ti postasti. :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

znizenie skolneho za nadstandardnu dlzku studia - Fórum - ZDRAVIE.sk