ako nejest sladkosti ????

gigi

noooo tak ya uz neyem sladkostiiiii .... mama nekupuye a ked nieco kupi tak to otec zye .... a normalne som schudla .... yedla som ako vzdy len trosku meney ... a prechadzala som sa s kamkou skoro cely den a za 3 dni som mala 2 kilá dole :-) a ani nebolelo :-)

jacquelin

awi: newem ci som spravne pochopila otayke, ak to bola wobec otayka, ale ak si sa pytala, kolko co ma kolorii, tak ti zachvilku poslem stranku kde to mas.. no, maso a tak je v surovom stave, co znamena, ze ked sa uwari, ma menej, podobne ako ryza a spol.. ale ak sa stravujes spravne, je to uplne zbytocne to ratat, len ja som tym zatazena...

Danusa

Ahoj Ivka2, myslim si, ze prijem kalorii u zien by mal byt do 2000 a hodnota tukov do 70g na den. Je to rozdielne u muzov, su tam vacsie hodnoty. Malo by to byt na obaloch od tovarov - mozno vsetky to ani nemaju. Ja neviem, lebo nie som na Slovensku, ale videla som to uz na nejakych sladkostiach. D.

jacquelin

ivka2: no neviem ako odbornici, ale podla mna okolo tych 1500 kcal, ale ja sa snayim yemstit do tych 1000 a menej...

awi

ivka2 v tom ti fakt neviem poradiť,ja sa v tých kalóriách nevyznám. ja proste je pravidelne, asi tak 3 krát za den. ale nie tak že sa nahlcem až tak že idem prasknuť. a cvičim 5krat za týžden. to je celé moje chudnutie. vlastne teraz už mám 50kg, 168cm a už si chcem váhu len udržať. ked som chudla na večeru som vždy jedla len tie chlebíky polistirenové. pa pa

prirodne cukry

vzdy maj v zasobe sladucke ovocie a ked dostanes chut na sladke tak si daj ovocie, alebo si urob dobry koktail,a lebo si daj jogurtik.mnam.