tlak v hlave

neo6002

uz asi mesiac mam taky tlak v hlave z nicoho nic mi prejde taky tlak v zadnej casti hlave a k spankom a obcas ma aj boli hlava a navyse ma boli aj prava cast krku az nad pravou lopatkou. cim je to? dakujem

meginka19

Ja som mala takisto neskutocny tlak na vrchu hlavy, bolel ma krk, ked som nim otacala, strasne mi tam pukalo...trpli mi aj ruky a noha...doktorka mi napravila chrbticu a po tyzdni bolest presla...

DSL000

Ahojte, nemate niekto nahodou iny kontakt na Ninu? Neodpisuje na email. Potrebujem surne pomoc. Alebo nepisali ste jej niekto? CHcel by som vediet, co odpovedala.

Vdaka.

Ninaaaaaaaaa

MOZNE RIESENIE:
Ahojte, mala som podobny problem ako tu vacsina z vas pise. Taktiez som nevedela co to je a myslela som si ze na tom ani nik nepride. Nechce sa mi to tu velmi vypisovat. Ak chcete napiste mi, ty co vas to trapi e mail... urcite odpisem a mozno aj Vám to konecne pomoze... velmi rada pomozem, viem co prezivate a nazavidim
nina32@post.sk

Ninaaaaaaaaa

MOZNE RIESENIE:
Ahojte, mala som podobny problem ako tu vacsina z vas pise. Taktiez som nevedela co to je a myslela som si ze na tom ani nik nepride. Nechce sa mi to tu velmi vypisovat. Ak chcete napiste mi, ty co vas to trapi e mail... urcite odpisem a mozno aj Vám to konecne pomoze... velmi rada pomozem, viem co prezivate a nazavidim

xxtrxx

Toto by sa skôr malo volať hypochonder.sk a nie zdravie.sk... :D :D Keď ťa bolieva hlava často, choď k doktorovi, ale aby tu riešil niekdo tlaky v hlave, keď sa predkloní.. To je moc.

8bzucik1

Ahojte, tak ako ste dopadli s tymi problemami? Ja tiez citim neznesitelny tlak v hlave, neviem to presne ani definovat. Uz 2 tyzdne som na marodke, poslali ma k psychiatrovi. Len ma trosku mrzi, ze pri takom vaznom probleme, ako je hlava, ma neposlali napr. na CT,aby sa vylucili ine veci a potom riesili psychiku.....