tlak v hlave

roni

Mila Aischa, ja mam dost podobny problem ako ty.Asi pred dvoma mesiacmi sa mi stalo to, ze som zacala mat tlak v hlave a ociach,vysoky tlak, hrozne busenie srdca,triasku no a bola som tak slaba, ze som nevladala ani chodit.A tak som sa vybrala k doktorke, presla som cez vsetky mozne vysetrenia a nakoniec nase zdravotnictvo ak sa to tak da nazvat, urcilo diagnozu, ze to bude ASI chrbtica.A tak ma poslali na rehabilitacie.Dva tyzdne som mala pokoj ale teraz sa mi to zase opakuje, bolesti chrbta aj tlak v hlave a zacala mi trpnut pri tom tvar.No neviem co bude dalej.A to mam pritom len 20 rokov. Zdravim.

mia

ahojte..ja mam taky isty problem som sice po operacii,ale mam uz dlhsiu dobu tlak v hlave velmi silny a zalahnute v usiach...idem k praktickemu lekarovi najskor potom ma poslu na vysetrenia,lebo sa mi to nikdy nestavalo a nikdy ani bolesti hlavy neboli..m a tiez len 21 skoro a dufam ze sa to vyriesi...napisem este

pepo.

AISHA JA MAM UZ POL ROKA PODOBNE PROBLEMY AKO TY:NAJPRV SOM MAVAL LEN ZAVRATY,BRUTALNY TLAK VPRAVOM UCHU AJ V HLAVE A ZHORSIL SA MI ZRAK PRITOM SA MI AKOBY STRACALA ENERGIA STALE SOM UNAVENY.ROBILI MI VSETKY MOZNE VYSETRENIA OD MAGNETICKEJ RE CEZ KRV OCI USI CHRBTICU.STRASNE MA BOLI CHRBTICA K TOMU, MI DIAGNOSTIKOVALI SCOLIOZU ,ZE TO MOZE BYT AJ Z TOHO.ASI PRED MESIACOM TO DOST NABRALO GRADY.RANO SOM SA ZOBUDIL,NEMOHOL SOM SA ANI NA NOHACH UDRZAT,STRASNE ZAVTATY ,ZAHMLENE VIDENIE A AKO BY MI KONCATINY NEPREKRVOVALI.TYZDEN SOM LEZAL DOMA,SOM NEVEDEL CO TO MA BYT.U LEKARA TAK ISTO ,NAPICHALI MA MAGNEZIOM,TROCHU TO POMOHLO NO ZAVRATY MAM STALE.ORTOPED MI POVEDAL ZE TO MOZE BYT CHRBTICA ALEBO OCI ALEBO USI TAK NEWIEM.TO JE SILA ,TI PRESNE NEPOVEDIA ZE CO!TA ZE PECKA ,MA TO STVE.POZDRAVUJEM!

aisha

Už rok mám intenzívny tlak v ociach, ktorý prechádza do hlavy. Začne mi pri tom tŕpnuť špička nosa a dokonca aj vnútri v ušiach. Robili mi CT hlavy a vsetko bolo negatívne. Som pri tom aj extrémne unavená. Výsledky krvy sú v poriadku no proste všetko. mam len 21 rokov nechapem. Nikto mi nevie pomoct lebo lekari nic zvláštne nenašli. Dosť mi to znepríjemňuje každodenný život. Nedokážem fungovať poradte mi.

kuki

Asi najskor nasledkami operacie... urcite to konzultuj s lekarom, ved to je len chvila co si mal v nose dieru... ja sa bolesti-tlaku necudujem.