tlak v hlave

viera123tlak

poprosim operatora tejto stranki aby vimazal calnky ktore su od viera123tlak bola to sranda dakujem za vimazanie.

viera123tlak

a ešte pozdrawujem svoje kamaratky z raslavic.tlaky do nosa. a mojho naj good kama peto saloky 0908265192..

viera123tlak

už som vyriešila tlaky do hlavy. mam tlaky do hlavy. pls. volajte mojmu good kamo peto saloky 0908265192
a bražovi 0918058463

viera123tlak

mam tlaky do hlavy. mala nikola mi zavadza do uši niejake trubičky (kompresor).mam tlaky do hlavy. marian (otec) moj prvorodeny syn ma dvoch starsich bratoch. mam tlaky do hlavy. pomožte mi. keby niečo kontaktujte peta.0908265192. good kamo.tlaky do hlavy. pozdravuje vas tlak z dcerou nikolou moja posledna dcera ktora ma zlatu mladšiu sestru.

janushka

hmm...tlak v hlave..to je presne to čo cítim ja..aj keď neviem presne či je to ono..ja to vlastne ani neviem popísať..či sa mi točí hlava abo čo...pána mam 17 a už od 10 ma napchávajú tabletkami..fajn..akože som asi narkoman...šecko kvôli doktorom..ani nevedia čo mi je..celu pečeň mi už asi dojebali tými tabletkami..

roland

VSETCI LEN PSYCHIKA PSYCHIKA ALE PROSIM VAAAS TO NAS LEN UTEšUJU LEBO NEVEDIA ALEBO NECHCU ZISTIT CO NAM V SKUTOCNOSTI JE BUZERANTI LEKARSKY

roland

TO SU KOKOTI ZI LEKARI ONI NIC NEVEDIA NAPRIKLAD VCERA SOM BOL U DOKTORKY A TAM M SESTRICKA POVEDALA ZE BYPASS JE VYSETRENIE TO Už JE SILA AKA JE NEVEDOMA BY MALA VEDIET VIAC AKO LAIK AJ KED JE LEN SESTRICKA TO SUUU UUUPLNI IDIOTI A CHCELI BY VIAC PENAZI A ZACOOO???ZA TO ZE ROBIA OD 9VIATEJ RANA DO 13TEJ????BEHAM KADE TADE NIKDE NIC MI NEZISTILI ALE KED SPOMENIEM MR SRDCA O TOM ANI NECHCU POCUT

bojovník

Čaute všetci s bolesťami.Vyhľadal som si túto stránku lebo mám podobné problémi,bledosť ,únava ,nervozita zhoršené dýchanie,bolesti srdca a v poslednej dobe aj akýsi tlak v hlave ,pociťujem aj nejaké problémi s ľudmi ako keby som sa obával kontaktu ,ale mám už aj diagnozu ,zistili mi zníženu činnosť štítnej žľazy (porucha hormonálnej činnosti)je to liečiteľné ale trvá to mesiace aj roky niekedy je nutná operácia ,idem ešte na endokrynologické vyšetrenie do Ľubochne pri Ružomberku ,tam by mi mali stanoviť detailnu diagnozu a nastaviť liečbu,momentálne beriem hormonálne lieky a zatial nepocitujem nejaké zlepšenie,trvá to už dva mesiace,v pondelok nastupujem po dlhej marodke do práce no mám obavi necítim sa najlepšie.Vy čo máte podobné príznaky si najdite stránky s ochorením ščítnej žľazy (hyperthyreoza alebo hypothyreoza-zvýšená alebo znížená činnosť)možno sa tam nájdete ,doktory mi povedali že toto ochorenie ma plno príznakov lebo zasahuje fungovanie vnútorných orgánov ,pri liečení sa kladie dôraz na psichyckú pohodu pacienta.
Možno Vám moje riadky pomôžu pri diagnostike vašich problémov ale radšej Vám zaželám veľa zdravia