Policajná škola

kadet

Dodo ja som bol včera na pohovore v PO 8 chlapci a 1 dievča tam bolo ktore malo 18 rokov a personalista ju poznal že čista mama...... ( mamu ma na obvodnom oddeleni ). No uvidime povedali nam že krajsky dava suhlas tak som zvedavy komu povoli.

Do-do123

Kľudne :)

PRišli sme tam. Predstavily sa nám povedali o skúškach ako to prebieha, o disciplínach, potom o tom ako ten výber prebieha a podobne. Potom nasledovalo predstavenie uchádzačov. Meno priezvisko, záluby, ukončené štúdium, dôvod prečo sa hlásiš k polícii, o aký útvar by si mal záujem. (poriadková,dopravná,atd.) a prečo si sa rozhodol pre daný útvar.

Odkial vlastne si kamideš na pohovor ? :)

kamčík

Môžte mi napísať na email, že čo sa pýtajú na informatívnom pohovore? Vopred ďakujem píšte na kamiluska691@azet.sk

kadet

Hej po 2 mesiacoch a 3 dnoch mi prišla pozvanka na pohovor. Cital som tuto diskusiu a bolo tu už povedané že sa na pohovore vyplnuje dotaznik ale nevieš mi povedať čo konkretne obsahoval alebo ako prebieha ten pohovor ?

Do-do123

Ak si nebol na pohovore tak buď neni volné miesto alebo čakajú či sa niekto prihlási ešte. Nezačnu konanie ak majú jedného človeka potrebujú si vyberať.
Zavolaj na personálne ja momentálne čakám už či ma zavolajú na skúšky.Ale veľké nádeje si nerobím. Idem tam bez známosti.

veľa štastia prajem.