Policajná škola

Lolofón

Marisha126

Tie psychotesty možeš robiť lebo ako tu už bolo spomenuté patrí to pod iný rezort. A nechcem Ti kaziť ilúzie ale ak si nespravila psychotesty k OSSR tak pochybujem že spravíš psycháče do PZ mám vyskúšané oboje jedny úspešne druhé neúspešne a poviem Ti psychotesty k Pz sú dlhšie rozsiahlejšie je tam nejakých 700 osobnostných otázok a dá sa cez ne ovela ťažsie prejsť Navyše v PZSR momentálne vládnu také praktiky že aj keď ich urobíš radšej Ti povedia že si to nespravila a vezmú tlačenku.Mne osobne prišli dosť na prd a vôbec mi niektoré veci čo sa týka IQ testov nesadli ako myslím ten typ testov a tie úlohy inak niektoré úlohy celkom pohoda.Každému ide niečo iné.V armáde je výhoda že ak ich nespravíš povedia Ti prečo :)To sa v pz nedozvieš

dufusak

marisa126: Neviem to na 100%, ale podľa môjho názoru, keďže ide o odlišné rezorty (obrana, vnútro), psychotesty k polícií, robiť môžeš. Ak si chceš byť istá, zavolaj na ktorékoľvek personálne oddelenie KR PZ a opýtaj sa.

marisa126

chcem sa spytať, ked som robila psychotesty napr. do vojska a neurobila som ich, ci mozem robit psychotesty do policie alebo musim pockat rok kym mi skonci platnost tích psychotestov?

Verca_11

maros neviem ci sa teraz dobre pochopime ale to ze ta pozvali na informativny pohovor neznamena ze ta prijali po informativnom pohovore cakas na rozhodutie tzn. ci z tebou rozpracuju prijimacie konanie alebo nie. Ty ked si poslal ziadost so zivotopisom na OR alebo KR PZ tak oni ta proste musia pozvat na pohovor lebo je to zo zakona dane, ze sa ti musia ozvat a pozvat si ta.
A este som zabudla dodat na pohovor sa priprav ze pravdepodobne budes odpoved aj na otazky najvyssich predstavenych tj. riaditel, zastupca a mozno veduci niektorych odborov.

Maros2208

Ahoj Verca :) Dakujem som z BB kraja.
A znamená to vlastne že ma prijali alebo je možne že mi oznamia že ma neprijali ? Dakujem už teraz.

Verca_11

maros bolo to tu pisane vela raz ale tak v skratke. Povedia ti informacie o policajnom zbore, o tom co bude a ako to bude prebiehat ked ta pozvu na testy, tvoje pracovne zaradenie atd skratka vsetko co ta caka. Odpoved poslu zvycajne do tych 2-3 tyzdnov.
A z akeho si kraja ?

Maros2208

Zdravím :) Na predošlú otázku mi odpovedať netreba,akurát dnes ma volali na informatívny pohovor. Vie mi prosím Vás niekto povedať,alebo poradiť ako to prebieha a čo je vlastne cieľom tohto pohovoru ? Dufam že mi Tu niekto z Vás pomôže. Dakujem vopred.

Maros2208

Zdravím,chcel by som sa opýtať, že do akej dlhej doby sa zvykne posielať odpoved o prijatí alebo neprijatí do PZ ? Za Vašu skorú odpoved vopred Dakujem.

marisa126

chcem sa spytať, ked som robila psychotesty napr. do vojska a neurobila som ich, ci mozem robit psychotesty do policie alebo musim pockat rok kym mi skonci platnost tích psychotestov?