Policajná škola

vetroplach

Vy čo sa v tom vyznáte, prosím vás o radu - kolko sa platí ak hneď po škole chcem ukončiť služobný pomer (vážne dôvody)? Platí sa aj za uniformu?

cervicek85

Ja som z Nitry. Znovu mi dnes volali, že nakoniec nastupujem 2.4.2013. Do telefonu mi povedali, že či prímam miesto na obvode Nitra. Uvidím v utorok ako dopadnem.

logoos

Ja čakám na nastup na školu od septembra 2012, tuto stredu som bol akurat podpisat papier že suhlasim v pripade prijatia že ma umiestnia vrámci celeho Prešovskeho kraja.
Cervicek85 aky si kraj ?

cervicek85

otasek. Ja som podal prvú žiadosť 10.9.2012. Absolvoval som všetky testy a aj lekársku ako ty. Včera čiže 19.3.2013 volali, že či môžem nastúpiť 1.4.2013. Pred tým mi žiaden papier neposlali a všetko riešili po telefone. Ešte mi majú volať tak dám vedieť.

otasek

Chcem sa spýtať ako dlho sa čaká na nástup do školy. V decembri 2012 mi prišiel papier kde oznamujú, že sa pokračuje v začatom prijímacom konaní. Mám za sebou telesné, psychologické skúšky aj zdravotnú prehliadku. Mal by som nastúpiť na školu do Pezinka.

A ešte tak bokom je ťažká škola čo sa týka učenia ? :)

Za odpoveď Ďakujem

Magy

jopet - pokial je to len jemna porucha, nemyslim ze by bola taka zavazna, aby branila vykonu povolania. prakticky vsetci mame nejake odchylky od idealu, cloveka s uplne dokonalym zrakom alebo zdravim fakticky uz ani nenajdes.

jopet

Presiel som cez vsetky testy do ZVJS a ostava mi uz iba lekarska prehliadka. Vsetko mam v poriadku, ibaze ocna mi napisala, ze mam poruchu farbocitu na zelenu farbu. Vo vaznici chcu, aby som nastupil od 1.2. Ale zatial som s tymi papierami nebol za obvodakom. Mam sa obavat, ze mi neda prejst kvoli tomu farbocitu??? napisala tam, ze farby samostatne rozoznavam, ale ze mam poruchu na zelenu farbu je to problem??? dakujem za odpovede

Balos

to stefan6: ten úver bral z banky či skade? Lebo je tam možnosť v rámci sociálnej politiky určitého zamestnávateľa poskytovanie úverov s výhodnejšími podmienkami. :D