Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Policajná škola

logoos

Ten absolvuješ tam kde si si poslal žiadosť.

Tak mne stačilo iba neoverené kópie a potom keď somnou začali prímacie konanie ,tak som doložil overené kópie. Čiže by to malo stačiť.

Btw: ak posielaš do iného kraja s akého si nebolo by od veci dať si tam prechodný pobyt , lebo z najväčšou pravdepodobnosťou tvoju žiadosť odkážu s5 na tvoj kraj.

Dotazník vyplníš na informačnom pohovore.

stendas

áno, áno mal som na mysli informačný pohovor :))

čítam, čítam a čítam a všade sa nájdu iné odpovede, preto sa chcem uistiť, čo vlastne treba poslať...

zatiaľ mám pripravenú obálku na odoslanie so žiadosťou do prac. pomeru, životpis, takže v pohode do toho šupnúť aj neoverenú kópiu s rodným listom, maturitným vys.?
posielam žiadosť aj do KE, a na minv vidím aj osobný dotazník...(?)

Vďaka!

logoos

Myslíš informačný? lebo o prímacom som nepočul.

Krvné testy, moč + sediment ,SW, HIW, HbsAg, rengen pľúc, Sifilis (neviem ako sa píše ) EKG. Hradíš si sám v plnom rozsahu.

Overené kópie dokladáš až keď s tebou začnú prímacie konanie. Zatial stačia len kópie. Aspoň u mňa to tak bolo ale iný kraj iný mrav.

stendas

diky moc,
tak to ti predbežne gratulujem...

ty si kde absolvoval prijímaci pohovor?
plus z čoho pozostávala tvoja lekárska prehliadka?

ešte som zabudol, overené kópie rodného listu, maturity atď. dokladám až na pohovore?

Ďakujem

logoos

:stendas

Na skúšky sa posiela od Žilinského kraja smerom na východ do Košíc a od Žilinského smerom na západ do Pezinka.
Čiže ak si si podal do BA skúšky budeš mať v Pezinku.

Ako som dopadol ?
Stále čakám na školu, bol som pred týždňom na previerku na obvodnom kde by som mal nastúpiť. Tam mi riaditeľ povedal že všetko mám úspešne za sebou a nevidí problém prečo by ma nemali prijať. Tak verím že tento týždeň budem mať vysnívaný telefonát, že ma berú.

stendas

ešte sa chcem spýtať, som z východu, a keďže je tu taký nátresk, rozmýšľam, že podám žiadosť do BA a KE, ak by som prišiel na pohovor do BA, spravil ho úspešne, mohol by som si vybrať kde budem robiť skúšky prípadne to zaraďujú oni podľa toho kde bývam?

Ďakujem

a ako si tak prezerám vlákno a vidím otázku, či mám pocit ľútosti, ak vidím týrané zviera, tak ďakujem pekne, aj áno aj nie ako odpovede môžu byť dosť zavádzajúce...

logoos

Nevie niekto kedy sa otvára nový beh v Košiciach ?
Mám už po prímacom konaní tak čakám na školu. Tak ak niekto vie, kedy začína nový beh v Ke tak šup s tím sem.

Ďakujem,

Sangvinik

Zdravím kto ide na informatívny pohovor dňa 5.9.2012 o 9:30 KRPZ do Prešova.
Dúfam, že po 103 krát sa to podarí aj ďalej.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Policajná škola - Fórum - ZDRAVIE.sk