Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Policajná škola

Odar

Aha, dík za info. No uvidíme, či ma vôbec pozvú a kedy. Ale tak myslím, že v BA by sa mohlo nájsť nejaké to miestečko...

Koľko tak trvá "odpoveď" od nich či aspoň pôjdem na pohovor alebo ma zamietli pod stôl?

Ak sa môžem opýtať, koľko krát ti to zamietli a či to podávaš v nejakom malom mestečku alebo prečo ti to vlastne zamietali ?

Dík

toxii

odar s takymto pristupom sa stretnes na vecsine okresov.Dotaznik vyplnas az neskor po prijimacom konani(ak ta na neho vobec pozvu) kedy ta k tomu vyzvu a ty to tam pojdes vyplnit.Na zaciatok ti staci ziadost a zivotopis.Nic viac.Staci to poslat postou.
Vela zdaru.Ja som zo svojej vlastnej dlhorocnej skusenosti uz stratil nadej.

Odar

Zdravím,

musím pridať moju skúsenosť zo včera, keď som bol podať u nás na OR žiadosť. Vrátnik mi zavolal nejakú pani z podateľne, dotiaľ bolo všetko v pohode. Keď prišla, povedal som jej o čo ide, potom si pozrela dokumenty čo som doniesol a pýtala sa ma, či tam je všetko, lebo ani ona sama nevie čo všetko tam má byť (a kto má vedieť čo všetko treba??? Mal som všetko až na nejaký dotazník, ktorý sa tu spomína) o tom mi ona nič nevedela povedať a nijaký som nevypĺňal. Tak snáď to nebude vadiť, nakoľko ona bolo z toho viac mimo ako ja.

Filthy

PK1 dakujem ano tie psychotesty su o nieco lahsie ale tie osobnostne tie su uplne rovnake matematicke testy tam boli skor logike trojclenka atd to tam nebolo ani pamatove.

unoformo

wow, koľko nových sexi mužov v uniformách tu bude :-P Prajem veľa šťastia, nech sa budeme mať na čo pozerať ;-)

PK1

Filthy: Zabudol si povedat, ze psychotesty u vojakov trvaju 4 hodiny a su lahsie, resp. da sa cez ne omnoho lahsie prejist, nie su tam otazky z matiky, na pamat atd...Ale gratulujem a drzim palce, aby ti to tam vyslo ;-)

Chochmesák

Zdravím, onedlho ma čakajú psychotesty do Železničnej polície, na personálnom nám prízvukovali že sa máme DOBRE PRIPRAVIŤ...ale ako sa mám pripraviť ked na nete nie je dostupný poriadny psychotest pre policajtov???

Filthy

Strejdo ...mas pravdu ja mam svoju pravdu mam skusenost sice negativnu aspon som vyskusal a dost mi to pomohlo pri psychacoch druhych co som robil lebo som to uz bral inac. A s tou armadou to je tiez tak o 2 kila mas vyssi plat v podstate nic nerobis a je to vacsie poslanie nemusis sa natahovat s ludmi na ulici a mas pokoj :)

Strejdo

Ale Filthyyy, nechaj tak ;), Boris je iba svojský, primitívov je tu viac, na nich netreba ani reagovať, ale Boris to určite nieje. Proste choď si za svojim a kašli na názor druhých, nech si myslia čo chcú, každý má svoju pravdu, ty máš svoju, Boris má tiež svoju a pritom niesú rovnaké, ale pre vás sú to tie najväčšie pravdy. Len si pekne choď za svojim cieľom a pozri, ešte nieje vylúčené, že budeš policajt, od vojakov sa ľahšie dostaneš k polícii a ešte ti aj výsluhu rokov započítajú, vo všetkom sa dá nájsť pozitívum. A buďme otvorení, vojaci viac zarábajú ako policajti a p..u robia, to je tiež pre teba pozitívum ;).

Filthy

Takze nabuduce trosku porozmyslaj predtym nez nieco vypotis a budes tu sudit ludi ktorych nepoznas :) ja nehovorim ze s tymi mladymi ludmi to tak nieje ...samozrejme ze to tak je a oni sa skor dostanu do PZ alebo inej zlozky ako clovek ktoreho by ta praca bavila.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Policajná škola - Fórum - ZDRAVIE.sk