Policajná škola

Karloff

ggabrielvarga@gmail.com
Mozes mi tu to poslat ak mas chvilu casu.
Dakujem velmi pekne za odpoved a tak ako hovoris bolo by dobre dat novu temu len co sa tyka prijimacok lebo fakt to je dost uz nepriehladne. Este raz dakujem.

Strejdo

tommyk čau kolega :), to som veľmi rád, tak ti držím prsty na maturách. Buď rád, že si bol pol roka, prijatí od júna sa budú študovať 1 rok, z toho prvý mesiac prijímač, ako na vojne, potom poriadková jednotka pol roka a zvyšok teória. Ale to sú zatiaľ iba úvahy.
Karloff, no asi si slabo hľadal ;), ale je pravda, že na tomto fóre sa dosť ťažko hľadá, bolo by potrebné samostatné fórum len o prijímačkách do PZ. Žiadostí môžeš posielať koľko chceš, príde ti zamietavá odpoveď, hneď posielaj ďalšiu žiadosť a k nej pripoj aj kópiu rodného listu, maturitného vysvedčenia (diplomu z VŠ) a štruktúrovaný životopis. Čo sa týka tej žiadosti viem ti dať vzor, len mi daj tvoju mailovú adresu.

Karloff

Dobry vecer
Chcem sa opytat kolko ziadosti ked ma neprijmu k PZ za rok sa da poslat. Dalsia vec by som bol rad keby mi niekto poslal nejaku ukazku ako ma vyzerat ta pisomna ziadost o prijatie ? A este co vsetko treba na to okresne alebo krajske riaditelstvo s tou pisomnou ziadostou poslat este?? Za odpoved dakujem a prosim nepiste mi nech si to tu vyhladam pretoze nemam na to cas a nechce sa mi tu studovat 150 prispevkov... hladal som a nasiel som minimum o tom tak sa chcem uistit.

toxii

Ma niekto prosim vas uz vysledky z fyzickych previerok z 1.3.2012 z KE?
Budu aj niekde na internete na stranke minv?

Dakujem

a_f

Miro12, včera v Krimi Novinách v rubrike Ako to (ne)spackať, kde radí policajný viceprezident, sa jedno dievča na niečo podobné sťažovalo. Som bola zvedavá, čo jej na to odpovie. Ale on to len pekne zaobalil, aby sa nemusel priamo vyjadriť k tým praktikám...

Miro12

tak tak, Janči. ja sa divím, že to ešte nedali nejako do správ, proste na oči, že ako je to s prijímaním ľudí do Zboru. Lebo šak každý o tom vie. Dnes nás ochraňujú 20 roční chlapci, čo majú po 60 kg aj s kanadami, tváriaci sa ako majstri sveta a dievčence - nový výkrik módy, doraz ich v Zbore bude viac, než chlap(c)ov.
je to hnus... potom môže mať človek dôveru v PZ, keď už len pri prijímačkách sa dejú takéto svinstvá?
takže reči typu, že ide to aj bez tlačenky - neakceptujem, mám vyskúšané, viem aj z počutia! Možnože raz za čas sa niekto dostane, ale musí byť ozaj namakaný jak sviňa a aj to len niekde na Západnom Slovensku, na Východe je to bez šance, keď nemáte tlaču!!

JANCI 3333

toommyk aspon nerozpravaj ze bez tlacenky poprosim lebo ani cez pohovor neprejdes bez tlacenky...ja som bol 23krat na pohovore po celom slovensku nikde som nebol posunuty ani na skusky vobec...tak prosim nepis tu take hlody...je to svinstvo prvej triedy v tej skole su vsetci po tlacenke..a poctivaci co chcu to robit sa tam nikdy nedostanu...potom aj cely PZ tak vyzera..

tommyk

zdravim strejdo, uz som na skole, no vlastne uz koncim 22.03.2012 mam maturu a 23.03.2012 vyradenie behu 54 ....zbehlo to ako voda...trochu natlacené do toho polroku, ale dalo sa to zvladnut.....a pre ostatnych ...aj bez tlacenky to ide, no 2/3 su tu tlacenky...vo vykone dufam, ze nebudem s takou osobou pracovat, lebo je to vidiet na jeho prístupe....aj na skole sa len zucastnovali....zatim caute

RoboPO

toxii - ked pohľadáš vo fóre tak to je tu už napísané priebežne. Témy sa obmieňajú ale vždy sú asi takéto nejaké: Prečo chcem byť policajt/Práca policajta, Najkrajší zážitok z prázdnin/z detstva/moje zimné al. letné prázdniny, Človek ktorého si vážim/al. niečo podobné, Moje mesto/moja rodina, ...Vyberáš si sám slohový postup.