Policajná škola

Matino

Ja som rozpracovany v PO a skola by mala byt v KE. A ty vies,ze nastupujes 1.2 do KE? Cize je iste,ze sa vo februari otvara skola,ci?

Matino

bebkabb

Tak povedali,ze ma chcu nech cim skor urobim lekarsku,ale vies ako to je uverim,ked budem mat rozkaz.
Inac aj ja som raz tak dopadol,ale v ZVJS,mal som urobene vsetko,ale bol volebny rok,odvolavania atd..takze viem o com hovoris..no uvidime na druhy tyzden...A ty uz si v skole?

bebkabb

matino - a máš sľúbené že ťa zoberú? Lebo, to že budeš mať všetko urobené ešte neznamená že ťa zoberú... Nechcem ťa znepokojovať, ale ja som už raz takto pochodila, že som mala všetko urobené a aj tak ma nezobrali...

Matino

bebkabb
Ja idem v pondelok na lekarsku k lekarovi MV.Tie vysetrenia,ktore ziadali mam urobene,tak uvidime.Pytam sa len ci tu nie je niekto kto vie na 100%,ze nastupuje vo februari,ze aky je presny datum..Dufam,ze to stihnem aj ja.. :)

bebkabb

Matino, vo februári sa otvára beh v Ke, ale neviem kedy je nástup do školy. Myslím si, že nástup bude 6.2. a možno aj neskôr. Ty kedy nastupuješ k PZ?

Matino

Prosim Vas nevie niekto kedy sa otvara beh v Kosiciach.Niekde som cital,ze od 1.2.2012,ale ci to nevie niekto na 100%. Dakujem.