Policajná škola

duffus

roxi:
Jasné je to tak, ale čo som sa vyprával s novými na "skrátenom", že vraj nemajú o nič viac, iba územári majú o tých 30,-€ v hrubom naviac. Inak ty si územár či si vonku? Alebo skrátené?

duffus

Ok kámo, bolo to len tak napísané a z kontextu to tak vyznelo...takže diky za objasnenie. Tak Ti držím palce, nech Ti to vyjde.

Inak oznam pre všetkých: plat policajta je 570,-€ v čistom. To len pre tých viac vypočítavých :)

Filthy

Ist k policii som rozmyslal uz na zaciatku strednej ale povedal som si ze najprv vyskusam VS nenaplnalo ma to tak som odtial odisiel a dal prednost PZ ak to nevide bohuzial :) spokojny ???

Filthy

duffus Nie ja chodim na vysoku resp uz som to vzdal ale stale som student, on napisal ze pred mesiacom som sa rozhodol ist do PZ to znamena ze nie pred mesiacom som sa rozhodol ist do pz.V septembri som len maturoval cize asi tazko som si skor ako v oktobri mohol davat ziadost do PZ nie ????

duffus

Filthy:
ale tak vies niekto musi aj najprv ukoncit strednu skolu a potom moze ist dalej :)
Filthy:
ja co som bol na fyzickych bolo tam asi 7 bab z toho 4 boli uplne vynikajuce lepsie ako niektori chlapi

Takže podľa prvého príspevku to vyznelo tak, že chodíš ešte na strednú, no a podľa druhého to vyznelo tak, že už si bol na prijímačkách do PZ??? Skús uviesť na správnu rovinu...
Diky.

Inak gratulujem k prijatým...ako tu už niekto napísal, nie je to med lízať a strašne rýchlo Vás opustia ilúzie v súvislosti s touto prácou. Prajem pevné nervy :)

Filthy

bori.s rozhodnuty som uz dlhsie ale tak vies niekto musi aj najprv ukoncit strednu skolu a potom moze ist dalej :) a vyskusat vysoku ci ho to bude naplnat a na tomto fore som nikomu vulgarne nenadaval cize zase si sa len uzavrel do svojej pravdy :)

bebkabb

ja ani netvrdím, že ženy by mali byť vonku, isteže sú aj také, ktoré sú platné aj keď sa niečo zomelie, ale takých je asi strašne málo. Ale niektoré veci ženy vedia vyriešiť inak ako muži.