Policajná škola

george303

bebkabb
Nemas nahodou nejaky blizsi kontakt na teba chcel by som toho vediet strasne vela a takto sa to neda vsetko ;)

bebkabb

George303 - pokiaľ viem, tak sa učí od pondelka do piatku. Určite sa učí 8 hodin denne, ako bežne v práci a učite sú tam písomky alebo testy a ústne odpovede. Piatok je kratšie vyučovanie. Ale do koľkej to ti nepoviem.

george303

bebkabb -vdaka za radu ;)
A este neviete niekto ako je to v skole ? uci sa od pondelka do piatka ? kolko hodin denne ? a su tam nejake pisomky alebo ako to vlastne funguje ?

Filthy

Bebkabb tak to gratulujem ze to aspon takto vyslo isto nervy v prdeli z toho.......dufam ze sa tam uvidime snad :D hej myslel som to tak ze 1/3 cesty je zamnou teraz pride len to horsie :)

bebkabb

George303 ja som napísala normálne žiadosť, nič extra a k tomu som v prílohe poslala životopis.
Asi takto nejako
Podpísaný XY, týmto žiadam o prijatie do služobného pomeru príslušníka PZ na OR PZ v akom meste.
Svoju žiadosť odôvodňujem vážnym záujmom o túto prácu.
Za kladné vybavenie mojej žiadosti vopred ďakujem.

bebkabb

Filthy, no tak to by som aj ja rada vedieť... Všetko som spravila, na fyzických som s bodmi prekročila 35 bodov... Ale asi to bolo preto, že som žena... a som strašne rada, lebo sa mi podarilo dostať sa až na tretí krát. Druhý krát som absolvovala len informatívny pohovor. Tak sa vytešujem, aj keď viem, že v škole to nebude med lízať a ani prvé roky...
A ty si písal že si spravil fyzické 1/3, to si myslel, že máš tretinu cesty za sebou? alebo ako?

george303

Ludia dost som to tu pozeral ale proste nechcem urobit chybu , ako ma vyzerat ziadost o prijatie do PZ nemate niekto nejaku vzorovu ??

bebkabb

...mm... v BB kraji sa robia najskôr psychotesty a potom púšťajú na prijímačky. V KE kraji je to naopak. Iný kraj, iný mrav... Ale pred troma rokmi som bola najskôr na prijímačkách a potom na psychotestoch...