Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Policajná škola

bori.s

A ešte mi vysvetli, aby som ťa nemal za totálneho hlupáka, ako sa dá mať na strednej škole nemčina len jeden rok...
Prihlás sa opätovne za Základnú školu a nie za policajta, pretože tvoja mentálna vyspelosť tu na tomto fóre, hovorí za všetko.
(prípadne ďalšie vulgarizmy si nechaj pre kamarátov, alebo na doma, tu na ne nie je nikto zvedavý)

bori.s

špinavý: všímam si ťa tu už dlhšiu dobu a si maximálne trápny, robíš zo seba neuveriteľného blbečka. Buď si tak blbý, alebo máš iba 11 rôčkov. Tie vulgarizmy to len potvrdzujú, že si ešte poriadne primitívny! Ty fakt chceš byť policajtom?! No, boh nás ochraňuj... (toto by asi mal niekto vidieť) ;-)

Filthy

Sorry za vulgarizmy :D ale ma to nasralo :D ked nemcinu som mal jeden rok na strednej a nevedel som z nej ani polslova povedat :D

Strejdo

U nás v triede to bolo zase tak, že boli iba 7 nemčinári, čo je málo, preto teraz musia chodiť na angličtinu, pričom jedna polovica študentov z celej triedy chodí na pokročilejšiu anglinu a druhá polovica na začiatočnícku. Na začiatočnícku chodia tí, ktorí z angličtiny nematurovali a nemčinári. Je to trochu na hlavu postavené, keď nemčinár má za 6 mesiacov zvládnuť angličtinu na takej úrovni, ako pokročilejší angličtinár. Ak obolo spomenuté, na škole sa kladie dôraz na iné predmety, ale aj angličtina je dosť náročná.
A čo sa týka predmetov, ktoré sú na škole, tak sú to Poriadková polícia, Dopravná polícia, Kriminalistika, Právo, Strelecká príprava, Telesná príprava, Etika, Psycholôgia, Zdravotná príprava (iba vo vstupnom module). Išiel som približne podľa dôležitosti.

cakatelik

ale blbost, ono to je tak ze vsetkych studentov z rocnika rozdelia na polovicu.na nemcinarov a anglictinarov.a ak sa stane ze v danom behu je viacej anglictinarov tak jednoducho musia nejaki ist do triedy kde sa bude ucit nemcina aj ked nevedia ani ceknut po nemecky. skratka aby boli rozdeleni 50% nemcina a 50% anglina. treba si uvedomit ze za 6 mesiacov sa neda seriozne naucit cudzi jazyk.doraz sa tam kladie na ine predmety

Filthy

Na pohovore sa vyplnoval dotaznik a tam bol jazyk ktory ovladas ale musis mat nejaku skusku z neho to znamena ze napr maturitu cize na skole sa budes ucit ten z ktoreho si maturoval personalistka hovorila ze anglictina sa na skole vyucuje tak, nie ze zaklady, zaklady mas uz vediet ked tam ides ale tak aby si sa dohovoril s ludmi kym pride tlmocnik :)

george303

Chalani ty ktori ste skolu vychodili alebo tam chodite chcel by som sa vas spytat na akej urovni vyzaduju na skole cudzy jazyk ... A este je volitelny alebo je urceny napriklad anglictina nemcina ... a ake su tam este vlastne teoreticke predmety ??

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Policajná škola - Fórum - ZDRAVIE.sk