Policajná škola

Filthy

Na pohovore sa vyplnoval dotaznik a tam bol jazyk ktory ovladas ale musis mat nejaku skusku z neho to znamena ze napr maturitu cize na skole sa budes ucit ten z ktoreho si maturoval personalistka hovorila ze anglictina sa na skole vyucuje tak, nie ze zaklady, zaklady mas uz vediet ked tam ides ale tak aby si sa dohovoril s ludmi kym pride tlmocnik :)

george303

Chalani ty ktori ste skolu vychodili alebo tam chodite chcel by som sa vas spytat na akej urovni vyzaduju na skole cudzy jazyk ... A este je volitelny alebo je urceny napriklad anglictina nemcina ... a ake su tam este vlastne teoreticke predmety ??

otrava3

pre: Filthy

no viac menej na nete sú osobnostné testy a testy charakteru no na akom princípe sa vyhodnocujú je neznáme takže hlavne je neklamať a byť úprimný :P

Filthy

Caute viem ze na psychotesty sa viac menej pripravit neda uz som ich parkrat uspesne absolvoval este na strednej skole neviete niekto nejaku fakt ze dobru stranku kde su taketo vzory skor tych osobnostnych testov???? logicke som si uz porobil

Filthy

A nemyslim si ze je to take rychle a jednoduche tiez tam bol na pohovore typek ktory uz isiel ale na 3 tiu ziadost a tiez ho asi zase nezobrali.

Filthy

V Ba som bol na pohovore ale nebolo nas vela na pohovore, daval som si ziadost do okresu kde je hrozny podstav mozno preto to tak vybavili... neviem ale kazdopadne som rad .... u kazdeho ako citam toto forum je to individualne ...a ked ti zamietli ziadost mozno nato mali nejaky iny dovod ktory nepoznas :P

nasledovnik

ak je to take rychle a jednoduche hned si dam do tvojho kraja ziadost..aj ked som s z presova mne je jedno kde by som robil policajta.

nasledovnik

filthy a odkial si ak smiem vediet??? inac to nejako rychlo ta tam vybavili...ved mne vzdy zamietli ziadost po mesiaci pisomne atebe hned povedali ze mas prist na fyzicke?? to kde tak beru policajtov???

Filthy

Dneska pohovor uplne najviac mila ochotna v pohode a navyse pekna personalistka :) :) :D :D a 5.12. fyzicke skusky :) tak sa pojede na plny plyn :)