Policajná škola

Strejdo

Rotwik, majú na to polroka podľa zákona, ale nie vždy to dodržiavajú, ešte aj tak musíš ísť na zdravotnú prehliadku. Len ich občas pootravuj na personálnom. Držím prsty ;).

Rotwik

Caute. Podla predchadzajucich prispevkov vidim rozne nazory. Ja som si dal ziadost k PZ v maji. o 2 mesiace v juli som mal psychotesty a o dalsie 2 mesiace v septembri fyzicke. Stale mi vsak neprisla ziadna odpoved. Na personalnom odd. povedali, ze mam cakat. Neviem co dalej. Niekde som cital, ze do polroka musia dat vyrozumenie, ale to bude uz teraz v novembri (od podania ziadosti). Znamena to ze si budem musiet dat znovu ziadost?

Popripade, je este niekto teraz v podobnej situacii?
Dakujem

roxiiino

Filthy: no ale zasa ja som mal spolužiaka na škole ktorý možno mal 60 kilov aj s kanadami, ale bol to najlepší žiak s celeho behu, vyznamenaní aj na maturite. Fyzicky dost zdatný. A hovoril mi že prijimacie konanie robil čisto sám:) Takže ja len tak

Filthy

Strejdo, s tym prijimanim od 21 mas pravdu .....videl som par policajtov ktori mali cca 60 kilo aj so samopalom a s kanadamy :D :D a to boli jedine dosadlickovia nic druhe.

Filthy

A cudujes sa ze mladym sa robit nechce ??? ked vidia jak tento stat smeruje do p*ce :D a vedia ze budu robit za par koruniek niekde kktkov nejakym zahranicnym zidom ?? :D no ja sa im teda necudujem ze sa zaj*bavaju niekde na vysokej skole :)Ja sa tiez hlasim k policii ale nie preto zeby som si nevedel najst nejaku normalnu robotu a nechce sa mi robit ale preto lebo som clovek ktory neznasa stereotyp potrebuje k zivotu zmeny a rad by som pracoval vo sfere kde sa mozem viac menej uplatnit :P

Filthy

mam znamych policajtov ....a oni mi hovorili ze v pohode ma zoberu len ze sa musim ukazat na tych testoch tak ja potom neviem preco niektorym tu zamietaju ziadosti neviem ci su z nejakeho pica okresu niekde v hornej dolnej alebo preco ??

Strejdo

Máš pravdu Loathing. Ja by som aj dvihol hranicu prijímania do PZ aspoň na 21, keď nie vyššie, síce mladší su duševne lepšie formovateľní, ale na druhej strane sú to ešte nevyzreté deti, teraz čo si všimam na škole, tak niektorí vyzerajú ešte ako školáčikovia zo základnej. A pred takými majú mať ľudia rešpekt??? Škoda, že povinná vojenská služba sa zrušila, žiadna disciplína, žiadna slušnosť.

Loathing

No jasne, ze sa neprijma, ci to si myslite, ze to len tak pre srandu rovno minister vyhlasi, ze je pozastavene prijimanie novych uchadzacov? Toto, ze vas pozvu na pohovor, je len take "na oko". A k doplneniu stavov - tych par ludi, maju svojich.
Takze sa radsej riadne zamestnajte, normalne poctivou robotou a necakajte teraz 100 rokov, kym vas prijmu.
Ale mladym sa dnes robit nechce, po strednej, bud to vysoka, alebo sa natrepat k silovym zlozkam a pritom ani neviem, na co tam som a zaberam miesto druhym, ze?

Marianka237

to nieje moznne dnes mi prisla 26zamietnuta ziadost z Presovskeho kraja a ze sa neprijima ked v januari je dalsi beh ...tak je uz tomu nechapem...sam KORUPCIA A TLACENKA...fuuuuj