Policajná škola

nenidolezita

tak a teras som zvedavi ako skonci januarovi beh :D ked nevedia kto im bude sefovat a co bude presadzovat...

koniec vlady

Tak chlapci, vláda nam padla, vráti sa Kaliňák čo myslíte? Hádam Spišiak a jeho hodnotiaci systém neostane...

Strejdo

Myslím, že je to zbytočne riešiť. Či to chceš zmeniť? Napíš ministrovi snáď ti odpíše.
Nemyslím teraz konkrétne na teba, ale poniektorí sa tu len sťažujete dookola a lamentujete nad systémom. Keď sa vám nepáči a viete aký je, tak načo sa snažíte dostať do zboru, keď si dopredu sami poviete, že nemáte aj tak šancu? Keby som si to povedal po prvom odmietnutí mojej žiadosti, tak niesom policajt, stačilo si len prečítať tých 135 strán tohto fóra ako napísal sangvinik. Ale v krátkosti:snažil som sa dostať do zbrou 4 roky, do roka som poslal približne 20 žiadostí, stále zamietali a zamietali a som v zbore, BEZ TLAČENKY. Potom, keď pošlete 80 žiadosti do zboru a aj tak vás nepríjmu, potom máte právo lamentovať, že celý Policajný zbor je skorumpovaný a nespravodlivý. A tí, čo sa stále sťažujete, najprv sa skúste na prjímačky aj pripraviť, nie na dolné limity, ale na plný počet, pre istotu aj na diktát. Na psychotesty sa pripravovať netreba, proste na nich treba byť sám sebou a nie pretvarovať sa a písať, čo chce vidieť a počuť psychológ, lebo sa tým ešte viac zamotáte. A lekárska, k tomu niet čo dodať, buď ste spôsobilí alebo nie.

dudulik

a čo má s tým personálna riaditeľka, veď nebola ani pri jednej disciplíne, veď vieme ako to chodí také báchorky. A ten nový beh 10.10. len svedčí o tom, ako sa príjíma. Medzi tými dvadsiatimi čo tam boli, boli práve tí vyvolení, čo robili opraváky. Preto ich tam bolo tak málo. Ostatným, čo neurobili odpísali zamietnutie a nemohli ísť ani na opravák. Umožnili to len pár ľuďom, tak kto medzi nich asi tak patrí ?

Strejdo

Ďakujem chlapci, že ste to objasnili nášmu múdremu Matovi345, dlho som sa neozýval, viete veľa učenia. Nad takými trapošmi sa netreba ani pozastavovať, veď ako sa hovorí:" Kydáš na mňa pred ostatnými? Aspoň mi zvyšuješ popularitu. Kydáš na mňa za mojim chrbtom? To preto, že mi stále šliapeš na chrbát, ale nikdy ma nepredbehneš!"
A vám ostatným duševne vyspelým to objasním normálne. Pred týždňom mi začala v KE dôstojnícka škola, takže doteraz som riešil prípady, ale odteraz som študent.
dudlik v žiadnom prípade ti nepopíšu do výsledkov čo sa im zachce, priamo na prijímačkách bola aj personálna riaditeľka, torá má na starosti prijímanie nových uchádzačov a kontrolovala výsledky.

dudulik

v KE síce robia previerky, ale len tak na oko. Naozaj je zákaz brať nových do PZ. Odpíšu, že zamietajú vašu žiadosť do PZ. Keď chcú, tak vám dokážu, že tú telesnú neurobíte. Však na tie ich stopky nikto nevidí, takže popíšu vám do výsledkov to čo oni chcú. Verte je to tak. Od marca, alebo apríla bude platiť nový polic. zákon, takže sa tam dovtedy dostane len zopár tlačeniek. Možno z každého kraja po dvadsať, z niektorého aj menej. Takže radšj si treba dať odklad, lebo márna snaha.

roxiiino

je to pravda strejdo je velký pán:) . ale nechápem ako môže mat vyhľadaný a potom zasa pochodovať v škole. iba že by sa niekto vydával za neho inak neviem