Policajná škola

Strejdo

ange-l môžem povedať, že 60 percent policajtov (možno aj viac) má čo robiť, aby dosiahlo aspoň minimum bodov. Pozri sa, nič iné ti neostáva, len o pol roka včetko absolvovať ešte raz, poprípade do novej žiadosti napísať, že psychotesty si robila vtedy a vtedy, napíšeš presne dátum a máš aspoň čas toho pol roka, sa pripraviť na to, aby si dosiahla maximum bodov. Ak ti ovšem práca v PZ za to stojí.

ange-l

Fúúú a takých je koľko ? Vážim si ich prácu, ale práveže viem o čom to je. Aj medzi nimi sa nájdu takí, čo tam nemajú čo robiť. Tak to funguje všade. Dávam ti za pravdu určite by som tú hranicu zvýšila a najmä na previerkach, ktoré vykonávajú z telesnej a mali by ich robiť častejšie.

Funtomas

Zdravím, neviete koľko treba minimálne zhybov na hrazde? Známy čo nastupoval do ZVJS mi vravel že minimálne 11 zhybov musí byť, zdá sa mi to veľa...čo myslíte?

DesignL

Strejdo, mas pravdu.., co som pocul tak volakedy nevedeli policajti ani pisat preto su aj vtipy ze chodia dvaja lebo jedne vie pisat a druhy citat...a niektori ludia to tak beru asi stale...

Strejdo

Zbytočne sa ľutuješ a tá irónia je tiež odveci. Vieš čo znamená byť policajt??? Mať aj v nohách aj v hlave. A myslím, že tie spodné limity sú úplne smiešne. Mať právomoc, zdvihnem spodnú hranicu aspoň o 10 bodov.

ange-l

veď to je na tom smutné, že po štyridsiatke nemusíš spĺňať ani to minimum, čiže čím starší tým slabší asi počkám do štyridsiatky. Nevadí, že niekto má v hlave a iní v nohách. Nevadí skúsim pribrať do tých 12O možno sa to podarí.

Strejdo

ange-l dievča moje zlaté, keby ti na tom záležalo tak ako hovoríš, tak nenapíšeš, že ti chýbal jeden bod, aby si prešla, ale chýbal by ti jeden bod, aby si dosiahla maximum. Proste išla si na to, aby si iba prešla, proste bez rezervy.