Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Policajná škola

DesignL

no jasne...kolektiv je dost dolezity, 3 chalanov poznam osobne s co nastupuju a vsetci su v pohode tak dufam ze to bude ok :) 10teho ideme nato :D

matt258

a tak dôležité bude dobrý kolektív :))...ubytovanie nejak zvládneme:)...a som zvedavý aj na rozvrh, aký deň, koľko hodín a tak...a či sa bude dať využívať posilňovňa vo voľnom čase:)...asi moc otázok :D

DesignL

kamos koncil myslim v 14tom behu a ukazoval mi fotky z intraku, wc a sprch tak uz viem co ma caka :D popravde nic moc ale tak nejak sa do da vydrzat...

matt258 - tak potom sa tam stretneme :)

uz hotovy

no v pezinku sa teraz uvolnilo miesto pretoze 14 beh skoncil 15 septembra. no ubytovanie je uz prial legendarne.necakajte ziadne super ubytovne,skor budete vsetci dost nemilo prekvapeny.

matt258

tiež nastupujem 10. oktobra :)...ale jediné čo neviem je aké tam je ubytovanie...tak sa nechám prekvapiť :D

matt258

tiež nastupujem 10. oktobra :)...ale jediné čo neviem je aké tam je ubytovanie...tak sa nechám prekvapiť :D

jack DesigNL

Jack to by aj mna zaujimalo ake je ubytko v momentalnom stave
Designl ja nastupujem tiez z akeho kraja si ty?

DesignL

ja som robil telesnu v marci a v maji som bol na psychotestoch a od juna som cakal a teraz 10.oktobra nastupujem do PK, uz som bol aj na krajskom a podpisoval papiere a vcera som uz aj v praci skoncil...ozvali sa mi asi v prvom septembrovom tyzdni ze mam prist na okresne. je tu este niekto kto by mal nastupit?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Policajná škola - Fórum - ZDRAVIE.sk