Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Policajná škola

pohovor

ahojte, na pohovor potrebujem mať so sebou aj vyhlásenie, či niesom členom politickej strany alebo politického hnutia a
súhlas s poskytovaním a so spracovaním osobných údajov?

marwik

Ahojte. Stale cakam na nastup a stale nic :-/
Volal som na personalne a ze nic nevedia, je tu este niekto taky kto caka na nastup do skoly - Pezinok? Neviete niekto ci nie je pozastavene brat novych do skoly?
Dakujem za odpoved

capricorn

ludia mam otazku:)
pred pol rokom som posielal ziadost na kraj do presova,pozvali ma na inf.pohovor a potom mi prislo ze ma zamietli bez udania dovodu,cakal som ze ma pozvu aspon na fyzicke testy ale oni ma kopli hned,myslite si ze mam teraz skusit poslat na okres?alebo skusad dalej na kraj,ci je to jedno kam to poslem?vopred dik za vecnu odpoved .

Strejdo

pardóóón bori.s ešte jeden spamík pre Moniku si dovolím;))). Monikaaa napíš mi na skype streki1, tam podebatujeme.

bori.s

neriešte tu blbosti, na zoznamky sú iné fóra (aj keď Strejdo to myslí ironicky :-) )a ty Monika, či Marcelka, či ako ťa volajú, poprosím ťa, nespamuj tu toto fórum hlúposťami, nikto na to nie je zvedavý a keď máš vzdelanie aké máš (o veku ani nehovoriac), tak sa patrične tak aj správaj a nelieč si tu komplexy pod rôznymi nickmi, navyše... je to také prehľadné...

monika 33

nepodstatne, nemáš pravdu, ale nemám chuť to riešiť, nemá to význam, nič pozitívne to neprinesie. nie sme jedna a tá istá osoba, marcela sa ma chcela určite zastať - Ď- ale čo už. právo som skončila s titulom Mgr., ako všetci, na judr. je potrebné ešte ďalej študovať 2 alebo 3 roky. Asi tak. Inak nemám vlasy, miery a váhu ako si napísal, na požiadanie zašlem fotku. čau.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Policajná škola - Fórum - ZDRAVIE.sk