Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Policajná škola

roxiiino

možeš mat hocičo mal si sa spýtat čo to je možno to boli pečenové estsy alebo niejaké hodnoty si mal zvýšené a nevojdeš sa do normálu. možno aj niečo s prechladnutím tažko povedať

fros

Pod pojmom nevyzeral, som mys. tak že niečo nemám v rozbore moču v poriadku, infekcia alebo dačo také,tak že či to náhodou nebude z toho že som bol nachladnutý.

bori.s

na to si sa mal pytat lekarky. Antibiotika by nemali mat vplyv na moc. Zalezi na tom, co je v tom moci obsiahnute, nie ako vyzera.

fros

Chlapci,mám za sebou lekársku prehliadku,lekárka mi oznámila že moč nevyzeral dobre,môže to byť z toho že keď som odnášal moč tak som bol prenachladnutý a je to spôsobeny tym?
Povedala mi že mám priniest znova moč ešte raz. Teraz mám antibiotiká, tak neviem :-/

bori.s

väcsinou tam idu taki borci, co doteraz ani netusili, ze chcu byt policajtmi, zo dna na den sa zobudia a ZRAZU z cista jasna v sebe objavia lasku a tuzbu pracovat pre dobro druhych :-))... oslovia ujka, stryka, tetu, krstnu... no a su tam.

bori.s

to pedro. Jasne, ze je to o tlacenkach dnes. To nie je o nejakej laske a oddanosti sluzit pre tento stat, 80-90% novych policajtov tam dnes ide kvoli kalkulu, vypocitavosti! A spravidla takto zmyslajuci sa tam povacsine velmi lahko aj dostanu. Tych zvysnych 10-20% chudakov si to vsetko musi oddriet a k policii sa dostane vacsinou po dlhom case, skusani s povolenymi nervami.

pedro 434

to je fakt smutne jake tlačenky sa dostavaju teraz ku policii to je nemožne mam znamého učitela na policajnej škole a hovoril ze to je horor jaky su tam vymetenci uz to nieje kto chce ist k policii ale vsetko je o tlacenke a znamosti moj kamarat chce ist uz 2ROKY a nic a niekto sa tam dostane poctivo"" za 3tyzdne jak jedna nemenovana osoba ktora nema ani sajnu co je to Policajny Zbor tak asi tak je to v sučastnosti na Slovensku.

roxiiino

marvik lenže ty ked pojdeš k lekárovi s výsledkami on ich pošle do bratislavy posudkovému a odtial príde výsledok približne do dvoch týždnov na kraj či okres. takže by som si pohol ked to chceš stihnut:)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Policajná škola - Fórum - ZDRAVIE.sk