Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Policajná škola

marwik

ale-x Normalne sa pytam, sa ti to hovori ked uz sis vsetkym presiel, len ja som na uplnom zaciatku a na kariere policajta mi ozaj zalezi, preto sa pytam ze aku maju skusenost ostatni, ved ako mam vediet ze ked mam polku z lekarskej, tak je mozne nastupit uz do toho 15 behu. Mozno niektori tu, necakali ani dlho a nastupili, naopak su aj taki co cakala pol roka, tak ma to skratka zaujima!!! Ked sa ti nepaci co pisem, tak NEREAGUJ!

Ale-x

Marwik: ty si tu len robíš srandu, alebo to fakt myslíš s tými otázkami vážne? Lebo ja rád poradím, ale v tvojom prípade som na pochybách, či netreba radiť v niečom inom, ako ohľadom prijímacieho konania k PZ.

marwik

velk Prosím ťa, je to isté? Ešte nemám dokončenú úplne lekársku prehliadku, myslíš že mám šancu sa ešte dostať na 15 beh do Pezinka? Čo myslíš?

Ale-x

Aj o dioptriach tu uz rec bola. Treba pohladat. Furt sa tu dookola opakuju tie iste temy.
Strejdo: ja nechapem, ako tu niektori ludia mohli vobec zmaturovat zo sloviny. Ten diktat musel vyzerat velmi zaujimavo v ich podani.

MONIQUE_777

Chcela by som sa opytat,ci nahodou niekto neviete,kolko dioptrii najviac sa akceptuje..presla som fyzickymi testami,aj psychotestami a teraz cakam na zdravotnu prehliadku,ale bojim sa toho,ze aj ked nemam velmi silne dioptrie,ci to nahodou nebude vadit.Nevie niekto?

wajdy

Strejdo skusal som ist darovat krv ale tam mi povedali ze vysledky testu mi spravia a oni budu mat na druhy den vysledok ale mne do ruky ho nedaju az po 2 darovani. vraj si knim chodia buduci policajti po bezplatne testy a to ich stve. cize preto som zato platil myslis ze ma to nenapadlo?

Strejdo

Ako prepáč wajdy, ale nerozumiem, ako si prešiel cez slovenský jazyk. A keby si nebol taký tĺk, tak si mohol ísť darovať krv a na druhý deň by si mal výsledok AIDS, žltačky a zadarmo.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Policajná škola - Fórum - ZDRAVIE.sk