Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Policajná škola

roxiiino

moj osobný názor: Keby má niekto tlačenku tak ani nehladá informácie na internete ohladom prijatia do PZ lebo to má s prepačením všetko vyfajčené:)))
ale s alergiou máš pravdu ja som za, ja som len rozprával čo som počul a iba o alergii na nejaký liek

Ale-x

ako, nech to chalan skusi, ale na alergie su doktori obzvlast haklivi pri posudzovani stavu uchadzacov...
Ale povedzme si rovno: Ked ma tlacenku, tak je ta alergia bezpredmetna, no ked ju nema a lekar proste musi niekoho vyradit svojim znaleckym posudkom, tak ho jednoducho bez milosti - vyrazi! A dovod ma ;-)

roxiiino

sám osobne som sa nato pýtal lekára pretože kamarát má alergiu na nejaký liek a je policajtom, všetko je ok:)
pretože napr. alergii na nejake kvietka nemožeš zabrániť a bráni ti to výkonu ale alergii na liek zabraniš a to tým že neužívaš ten konkrétny liek

Ale-x

roxi: co ja viem, tak alergia akehokolvek druhu, problemom je! Konkretne na alergii uz pohorelo vela uchadzacov (vsetky previerky predtym zvladli), par z nich som aj poznal, alebo spoznal pocas prijimania do PZ a to nemali nejake, extra tazke alergie, na ktorych by zavisel ich zdravotny stav.

roxiiino

Alex mýliš sa:) ... alergia na liek nijako nebráni vo výkone:) .. lebo príznaky alergie máš až po požití lieku a ty ten liek proste nebereš lebo si alergický takže ti nič nebráni vo výkone:)

Ale-x

Tie tvoje otazky su tu uz davno zodpovedane a to hned niekolkokrat ;-)
Ale ked uz tak silou-mocou chces, tak ti dvihnem sebavedomie. ALERGICI, AKÉHOKOĽVEK DRUHU SÚ PRI PZ - VYLÚČENÍ!!!
Spokojný? :-)

marwik

No to iste..
Nerob so mudry a radsej mi odpovedz na moje otazky.
Myslis ze keby bola tlacenka tak by som sa tu aj vobec na nieco pytal? Asi tazko..

Ale-x

Co, som zarezal do ziveho? :-) Vsimam si ta tu v poslednych dnoch, ze si sa nejako rozpisal, no bol som ticho, ale taka mala rada... skus si to, co pises, ked uz to nevies plynule sformulovat bezchybne, aspon potom po sebe precitat a dodatocne opravit, lebo potom si moze niekto o tebe pomysliet, ze akym zazrakom sa ti podarilo prejst cez pisomnu previerku ;-)
jedine, ze tlacenka zauradovala, aj tak sa da dnes dostat do PZ... tvoj pripad? ;-)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Policajná škola - Fórum - ZDRAVIE.sk