Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Policajná škola

Strejdo

Blahoželááám kolega. No vidíííš, čo som ti hovoril? A si tam ;), len dúfam, že nebudeš taký ..... ako poniektorí policajti.

tommyk

caute vsetci....dnes mi volal personalista, ze od 1.jula nastupujem na skolu do KE, takze urcite otvaraju beh, ale kolko ludi ide neviem, konecne to vyslo, DAKUJEM lodom co tu prispievaju K TEME, dik dik

Bubo KE

cau tommyk, cital som tvoje prispevky a ja som na tom podobne ako ty, mal som nastupit uz teraz v maji, ale nejako to tiez na mna nevyslo... tiez by ma zujimalo, kedy bude teraz najblizsi beh v KE, ale nechce sa mi verit, ze uz teraz v juni po mesiaci bude dalsi... aj ked by som bol rad a este keby sa mi tak ozvali :)

tommyk

caute ludia, v stredu je prveho juna a vraj sa ma otvarat beh v KE, ak budu niekomu volat, tak to potom tu napiste....dik vsem....a nech sa dari

roxiiino

ubytovanie je v katastrofálnom stave ale treba vydržať a to sa dá:) no terajší 14. beh tvorí 130 ludí a z toho sú tam 4 baby.
A telesná to je ťažko takto hovoriť o tom proste behanie, kondícia, všetko čo ich napadne, dajú ti zabrať do tela.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Policajná škola - Fórum - ZDRAVIE.sk