Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Blond vlasy

chikinkira

ako ze zle rast? budu ti normalne rast :) tak ako doteraz... ked ti kadernicka alebo ty ked si pokazis farbu ze si spalis vlasy mozu ti maximalne zacat vypadavat alebo sa lamat od polky vlasov ale zle rast ti urcite nezacnu :D

blondínka20

jaankaaaaaaa: nehovorím, že mi prestanú rásť, ale keďže blond farba najviac poškodzuje vlasy..niekomu trvá veľmi dlho kým mu narastie pár centimetrov

chikinkira: ja mám tak do pol chrbta vlasy a chcem sa nechať podstrihnúť trošičku ale bojím sa, že mi budú vlasy zle rásť.. ja chodím ku kaderníčke a sem tam sa doma zafarbím. a ďakujem ta typy :)

chikinkira

ahoj blondinka20 ja farbim vlasky na blond kazde 4 tyzdne (teda dofarbujem odrasty a poslednych ani nie 10 minut stahujem farbu po celej dlzke rovnomerne hrebenom ku koncekom) a vlasky mam krasne leskle, konceky nemam rozstiepene (kadernicke chodievam iba na podstrihnutie a to kazde tri mesiace) vlasky mam dlhe cca 40 cm ale staram sa o ne pouzivam vlasovu kozmetiku loreal (sampon, kondicioner, masku a nezmyvatelny sprej na vlasy pre lesk a aby sa nevysusovali) a farbim tiez iba lorealkami... tie su podla mna dost setrne a pekne mi chytaju...

jaankaaaaaaa

ja absolutne nerozumiem co sa pytas.. to akoze si myslis ze ked si das blond farbu tak ti prestanu rast alebo ako??
na krajsie blond vlasy sa daju poradit len krajsie blond farby

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Blond vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk