Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Podkožné Hrčky, prosím o radu

Príspevok v téme: Podkožné Hrčky, prosím o radu
M24

Dobrý deň, už pred dlhšou dobou som si nahmatal na tele podkožné hrčky, tie neboli, ani ich nevidieť kým si ich nenájdem. Najprv bola len jedna, tak 3 roky dozadu, teraz už ich mam 2 a sa mi zdá, že sa mi robí aj tretia. Jedna na nohe, na ľavej a na pravej ruke. Keď som s tým išiel ku obvoednému lekérovi, poslal ma k chirurgovi na histologiu, a tu ma zarazilo, že ak je to nedajbože nádor, je správne ak mi to len tak ambulantne vyrežú na chirurgii? Neexistuje nejaké iné vyšetrenie, ktoré by odhalilo nádory alebo podobné ochorenie? Ako poznámku uvediem, že mám len 24 rokov a teda aj patričný strach...
Ďakujem za akúkoľvek reakciu, radu prípadne podobnú skúsenosť!

Bullpete

Mám podobný problém. Dal som si cih zo dve odstrániť chirurgicky, ale to vec nerieši. Len mám istotu po histologickom vyšetrení, že to nie je nič vážne. Momentálne používam kombinásiu MMS s DMSO a myslím, že hrčky sa zmenšujú. Je to skôr problém estetický, ale....

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Podkožné Hrčky, prosím o radu - Fórum - ZDRAVIE.sk