Rakúsko,Vaše skúsenosti... aj s agentúrami...

Príspevok v téme: Rakúsko,Vaše skúsenosti... aj s agentúrami...
AnnAanonymna

Dobrý deň,
chcela by som vyzistiť ako je to s Vami a prácou v Rakúsku,či ste si našli cez známeho prácu alebo cez agentúru a akú.Pretože dnes už sú podvodnícke skoro všetky.Totiž,od júla by som mala záujem ísť aj s priateľom pracovať na nejaký čas do spomínaného Rakúska.Po nejakom čase by som chcela nájsť prácu aj otcovi. budem vďačná za Vaše príspevky.
Ďakujem krásne.

daisinka

Moju reakciu som vôbec nemyslela negativne...Ale ako urcite viete je teraz po novom podmienka na prijatie na hocijaku poziciu do Rakuska dobry jazyk,,, A myslim si ze ked niekto ovlada dobre jazyk, nemusi sa obracat na nejaku agenturu/ kde vobec ani nie je iste ci sa im da verit/ a este aj im davat peniaze zo svojho platu.. Pricom je jednoduchsie hladat na internete, obvolavat,pisat motivacne a podobne..Ale samozrejme ide to aj lahsie,spoliehat sa na nejaku agenturu, ktora ma osklbe a boh vie ci mi najde nejaku pracu,kedze neviem nemcinu:DD

AnnAanonymna

Daisinka... neviem vôbec na čo reaguješ na toto,či sa nudíš alebo čo... proste chcela som normal radu a nie jasnú vec...
A chcem skúsenosti poznať,pretože nechcem natrafiť,ako niektorí na takých,čo vyberú odo mňa peniaze z prvej výplaty a potom poletím,lebo sú tak s agentúrou dohodnutí. Najlepšie by bolo,keby mi to vybavil nejaký známy,ale keďže teraz je tak málo práce,je to ťažké...

AnnAanonymna

Ďakujem krásne,len neviem...tam treba asi kurz minimálne na opatrovatelku,nie?
Viem,že v ich novinách chcú najmä kozmetičky,kaderníčky,ale to ja nie som.
Nemčinu ani tak perfektne neviem,ale videla som rôzne ponuky,len ide o to,že sa nedá veriť každému,preto som sa pýtala na Vaše skúsenosti. A tá prvá reakcia... no moja,Ty si ale múdra... nekomentujem to ďalej...

opalka

daisinka

tak to bola teda inteligentna reakcia od teba.....kokos....

moje skusenosti : pracovala som ako opatrovatelka, asi pred 4mi rokmi,ked sa to este tak nsledovalo, robila som cez agenturu v LC, western sa tusim volala
bola som spokojna, nemala som nikdy problem, nebrali nic dopredu, vsetko zaistili, z kazdehoplatu sme im odovzdavali 10%, co sa v tej dobe oplatilo
ked bol nahodou nejaky problem v rodine, tak som im volala z rakuska a mila pani to za 20 min vyrieisla ( musela som sa raz urgentne vratit domov...) vsetko ok

tolko moja skusenost, co sa inych agentur tyka, nemam skusensoti