Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolest bicepsu

Príspevok v téme: Bolest bicepsu
harry525

Dobry Den.

Asi uz pol roka mam problem s tahavou bolestou v oblasti bicepsu (tam, kde sa zacina od ramena). Stalo sa mi to pri kurioznej situacii, ked som hadzal do kosa odpadky, pocitil velmi ostru bolest akoby mi nieco puklo. Bolelo ma to 1 hodinu ale urobil som jeden pohyb s rukou (taky ako ked miesame polievku v hrnci) a nieco mi tam skocilo a bolest na moje prekvapenie prestala. Tento pohyb robim us pol roka, lebo kazdy den mam taku istu tahavu bolest. Stava sa mi to ked dviham ruku aby som si poskrabal hlavu. Dneska to vsak bolo horsie us mi ani ten pohyb nepomaha a boli to strasne ked sa snazim mat ruku vystretu (ked mam skrcenu neboli). Mam pocit, mozno to bude zniet blbo ako keby mi ten biceps nieco blokoval doslova sa mi zasekava a mam toho plne zuby. Za odpoved vopred dakujem.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolest bicepsu - Fórum - ZDRAVIE.sk