Prečo ma všetky ženy chcú?

Príspevok v téme: Prečo ma všetky ženy chcú?
exot

mam 24 rokov a uz asi od trinastich ma vsetky zeny okolo mna obtazuju svojimi trapnymi navrhmi a obletovanim. dokonca aj ovela starsie mi davaju najavo, ze sa im pacim a ze by si to so mnou chceli rozdat. ja ale o ne nemam zaujem. nie som na chlapov, ale toho ustavicneho prenasledovania mam uz plne zuby. co som snad jediny schopny chlap na celom svete? ja viem, ze som pekny, zabavny, pritazlivy a inteligentny, ale to predsa este nestaci na vztah.nestaci, ked je len jeden z paru dokonaly. ked sa mne zena nepaci, tak predsa si s nou nebudem zacinat. vystriedal som uz niekolko desiatok zien, mozno aj viac ako dvesto, neratam to, tak pocet nepoznam. a som uz dokonale otraveny. vsetky zeny su na jedno kopyto. kazda len na mna cumi ako keby nikdy nevidela pekneho chlapa a mysli si, ze aj ja sa pokakam z nej. nebavi ma to uz, najradsej by som sa odstahoval niekde na pusty ostrov kde by boli namiesto zien len skaly a piesok. a nejaky jeden strom, pod ten by som si sadol a mal by som pokoj.

čerešňa

jóój som smutná :o(....stále čakám kedy tu exot uverejní svoju fotku, čo by som sa konečne pokochala na peknom mužovi, lebo podľa opisu to musí byť bomba...tééda, úplne som si ho predstavila ako ma elektrizuje svojimi očami a ja celá zmagorená aj zabudnem čia som....škoda. Tak zase odídem na sucho. Ale aj tak exot mám na Teba veľmi ťažké srdce že si sa zdúchol !
Ak môžem teraz niečo vážne, tak neboj aj Ty raz zažiješ lásku so všetkým čo k nej patrí, len oveľa neskôr, možno vo vyššom veku, kedy už získaš skúsenosti so ženami ( to že si ich mal 200 v posteli ešte nič neznamená) a budeš si ich konečne vážiť !
Hm, aj tak by som Ťa chcela poznať osobne a odsledovať si sama na sebe, čo to so mnou urobí :o)

User_37597

preco mam pocit ze tato tema je zalozena len pre jeho zabavu...dalo by sa to prirovnat k teme SOM KRANSA..
mali by sme ich zoznamit ;)
stale som nazoru ze byt dnes jebnuty je tazke lebo konkurencia je velmi velka.

jkdfskjgh

z tvojho príspevku usudzujem, že si iba namyslený jeb.ko, pretože to, čo si napísal nie je normálne!!! to, že sa na teba nejaká pozrie, neznamená, že sa jej páčiš a že by ťa chcela mať hneď v posteli preboha! sa spamätaj chlapče! možno sa na teba iba pozerajú lebo vyzeráš ako tupec alebo exot ako si sa pomenoval :D o čom nepochybujem. Prestaň si namýšlať, že každá je z teba hotová! netvár sa ako všemohúci a nechoď po ulici s nosom hore, lebo ti tam naprší a uvidíš, že nebudeš okukovaný ....to snáď nie je pravda!!! typujem ti 16-20 rokov...

no-

kazdy sa riedi podla hesla -zalezi viac na vnutru ako na zovnajsku-ALE KED PRIDE NA LAMANIE CHLEBA-tak si aj tak vyberaju podla toho ako kto vyzera/a ked povie niekto ze nie tak klame/vinimkou su ty-ktory uz nemaju ziadnu sancu a chcu byt zadany tak im je to jedno s kym pojdu
dalsi priklad-take mladucke modelky a stary dekovia-nech niektora s nich nehovori ze je to PRAVA CISTA LASKA
a k EXOTOVI-ak mas pocit ze na tebe letia vsetky zeny a nie len pocit ale je to aj pravda a ze cudzinky sa s tebou chcu fotit-TAK TO VYUZI V SVOJ PROSPECH A ZA KAZDY SNIMOK BER PAR EURA AKO NEJAKA ATRAKCIA/BEZ URAZKY/
... verim tomu ze mozu na teba letiet zeny kde sa pohnes,lebo ja som mala ten isty problem v mladosti-ale nevystriedala som tolko muzov a nie uplne kazdy chlap na mna letel-boli aj taky co mali predo mnou aj respekt...a kedze dnesna doba je ina a zeny sa sami nukaju-tak ti aj s casti verim...
ja som to zvladala...proste som si to nevsimala-ale je pravda ze to je dost otravne ked sa clovek napr.isiel niekde bavit a stale ta niekto prenasledoval- a mala som aj taky pripad ze sa do mna zabuchol muz a ten mi nedal pokoja i 2roky-a stale ma prenasledoval...
len taky ta pochopi kto to prezil-i ked nie vsetko do puntiku ako ty...
STALE SA S TYM MYSIS VYROVNAT SAM-NIKTO TI S TYM NEPOMOZE SKOR TI NEUVERIA A BUDU LEN SA TI POSMIEVAT/ale ja verim ze take nieco mozes mat/
a ked mozem poradit nestriedaj zeny-lebo ich nikdy nespoznas poriadne-na to aby si cloveka spoznal niekedy nestaci ani cely zivot...
prajem ti vela stastia

AdamKrt

Volakedy, za mladi, v dobach staruckeho Didaktiku M, ktory som mal ako prvy pocitac, som mal na nom par hier.

Prava hra, ci tie prve, to cloveka bavilo. Postupne, aj ked mal clovek uz PC a hier spustu, uz len som hladal chyby a vacsina hier uz nudila, alebo bavila len chvilku.

Tym chcem povedat, ze cim viac clovek skusa a spekuluje, tym je menej spokojny. Niekedy je menej viac.

Volakedy aj v TV bolo par programov a clovek sa tesil na nejaky film. Teraz ich moze mat na klablovke 50, ci na satelite 200 a znudene prepina a prepina a prepina...

Kto moc spekuluje, ten prespekuluje... :) Potom miesto hladania kvality, skusa najst potesenie v kvantite a kedze nieco strieda ako ponozky, dostane sa iba na povrch.

doubledog

poznal som podobneho typka.
tiez to mal rovnako, zeny sa nanho lepili ako na lepidlo.
a dopadol rovnako ako ty, vacsieho cynika ohladne zien som nepoznal a asi ani poznat nebudem.
asi to bude tym, ze cim viac clovek pozna zeny, tym ma o nich horsiu mienku.

Alzbeta01

Podla mna si zakomplexovany skaredy rapavy uboziak ktory klame az sa mu z huby prasi. Od 13-tich ta vsetky zeny na svete chcu a idu sa o teba potrhat? Jasne, to by som chcela vidiet tie pedofilky. Nechce ta nahodou prefiknut i vlastna segra, mater a babka? Ked si tak strasne neodolatelni, urcite sa z tebe stavia pero od tvojho narododenia aj tvojmu fotrovi. A teraz pekne chod do kupelne, vytlac si nove jebaky co ti vyrasili cez noc a fantaziruj dalej, ale neobtazuj s tym inych. este kvalitny psychiater by mohol pomoct.