Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ma všetky ženy chcú?

Príspevok v téme: Prečo ma všetky ženy chcú?
exot

mam 24 rokov a uz asi od trinastich ma vsetky zeny okolo mna obtazuju svojimi trapnymi navrhmi a obletovanim. dokonca aj ovela starsie mi davaju najavo, ze sa im pacim a ze by si to so mnou chceli rozdat. ja ale o ne nemam zaujem. nie som na chlapov, ale toho ustavicneho prenasledovania mam uz plne zuby. co som snad jediny schopny chlap na celom svete? ja viem, ze som pekny, zabavny, pritazlivy a inteligentny, ale to predsa este nestaci na vztah.nestaci, ked je len jeden z paru dokonaly. ked sa mne zena nepaci, tak predsa si s nou nebudem zacinat. vystriedal som uz niekolko desiatok zien, mozno aj viac ako dvesto, neratam to, tak pocet nepoznam. a som uz dokonale otraveny. vsetky zeny su na jedno kopyto. kazda len na mna cumi ako keby nikdy nevidela pekneho chlapa a mysli si, ze aj ja sa pokakam z nej. nebavi ma to uz, najradsej by som sa odstahoval niekde na pusty ostrov kde by boli namiesto zien len skaly a piesok. a nejaky jeden strom, pod ten by som si sadol a mal by som pokoj.

Genesis

pre zeny je vyzor rovnako dolezity ako pre chlapov :)

a kto tvrdi ze mu na vyzore nezalezi tak klame :)

ovsem vynimku tvoria nevidiaci :) tym je naozaj jedno ako ich partner vypada :)

keby som to mal vyjadrit percentualne vyzor tvori viac ako 70 percent pritazlivosti

jednoducho su typy na ktore druhe pohlavie leti a su typy ktorych si ani nevsimne ... bohuzial urobit sa s tym da pomerne malo

incognito

Ale ,všimnite si ako reaguju zeny chceli by takého ktorému by naozaj neodolali tak a ze na krase nezalezi uz nikdy nepiste

AdamKrt

Viem, kde by sa naslo dost zien, co vyhovuju na urovni EXOTovi.

V bordeloch... Tam moze brat prvu z lava a urcite uz pretiahla viac muzov ako on, videla vsetko, nic ju nemoze na muzovi prekvapit. Ak si mysli, ze ma dost sebavedomia, urcite mu posluzia nejakou dominou, ktora mu sebavedomie moze znizovat.

Tam veru ziadna nebude z neho paf, lebo pri tolkych vtakoch to uz musia brat jak parky u masiara :)

aj.ja

no neviem, nehovorim, ze som nejaky psycholog ale nemam z jeho prispevkov pocit ze je retardovany. a dokonca tam niekde napisal, ze vobec nehlada peknu zenu, ale len normalne sebavedomu, ktora by sa stale nebala ze ju opusti. ja mam brata, ktory je uz zenaty a jeho zena za nim sliedi kade chodi a stale ho spoveda. neviem preco si mysli ze on nema nic ine na programe len jej byt neverny. tiez je to pekny chlap a o zeny nikdy nemal nudzu a preto si niekedy myslim ze ked bude moja svagrina takto vyvadzat tak ju skor ci neskor opusti lebo uz teraz vyzera z nej otraveny. ja nemam pocit ze ten exot je nejaky pako ved si treba precitat najskor vsetky prispevky aj ja som len precitala temu a uz som chcela reagovat ale potom som si povedala ze precitam najskor vsetko a dobre som urobila, lebo ta tema to dost skresluje.

amalka03

Hadzat dievcata to jedneho vreca bez toho ze by si ich lepsie spoznal, je jednoduche..
Ak svoj pohlad na ne nezmenis, stale sa ti budu zdat rovnake.
A nemysli si ze si dokonaly, lebo kazdy clovek ma svoje chyby..Dokonali ludia na tomto svete neexistuju.
Musis byt ohromne narocny, spoznas vyse dvoch stoviek bab a ani jedna sa ti nepaci...Netusim ake dievca chces, ale s takymto pristupom si ziadnu nenajdes.

xantipkaR

Počuj nenamýšlaš si tak náhodou si čistý narcis ja by som ťa nechcela ani za milion...no ale fuj jak si myslíš o sebe asi máš nejakú poruchu...isto si len domýšľavý tam bude pes zakopaný môžeš mi veriť...takže bud pokojný nebude to až také horúce ako to vidíš

onna

exot, ja som nasla odpoved!:) Ty hladas seberovnu inteligentnu zenu bez znamok zakomplexovanosti a bez potreby uctievania ta. Ale take zeny mieria vysie a nie k muzom, ktori mali uz 200zien pred nimi. Lebo vies, doba je zla, pohlavne choroby atd a krasna mudra zena nechce len cassanovu s peknou schrankou. To len take trubky, ktore potom na teba pozeraju velkymi ocickami a glorifikuju si ta. garantujem ti, ze uspesna moderna zena na teba nebude civiet pre tvoje kucerave vlasy po pas:D:D:D

No ale aspon si jeden z mala chlapov, ktory si okusil ake je to byt peknou zenou v lete, ked z teba nikto nevie pustit zrak, pripadne ma aj poznamky, ci flirt:)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ma všetky ženy chcú? - Fórum - ZDRAVIE.sk