Prečo ma všetky ženy chcú?

Príspevok v téme: Prečo ma všetky ženy chcú?
exot

mam 24 rokov a uz asi od trinastich ma vsetky zeny okolo mna obtazuju svojimi trapnymi navrhmi a obletovanim. dokonca aj ovela starsie mi davaju najavo, ze sa im pacim a ze by si to so mnou chceli rozdat. ja ale o ne nemam zaujem. nie som na chlapov, ale toho ustavicneho prenasledovania mam uz plne zuby. co som snad jediny schopny chlap na celom svete? ja viem, ze som pekny, zabavny, pritazlivy a inteligentny, ale to predsa este nestaci na vztah.nestaci, ked je len jeden z paru dokonaly. ked sa mne zena nepaci, tak predsa si s nou nebudem zacinat. vystriedal som uz niekolko desiatok zien, mozno aj viac ako dvesto, neratam to, tak pocet nepoznam. a som uz dokonale otraveny. vsetky zeny su na jedno kopyto. kazda len na mna cumi ako keby nikdy nevidela pekneho chlapa a mysli si, ze aj ja sa pokakam z nej. nebavi ma to uz, najradsej by som sa odstahoval niekde na pusty ostrov kde by boli namiesto zien len skaly a piesok. a nejaky jeden strom, pod ten by som si sadol a mal by som pokoj.

whee_ee

aj.ja - to, čo máš v tej kolonke s prezývkou, časom ... ???.???.x.y - to je IP adresa :) Laicky povedané, je to akýsi identifikátor počítača na internete...

lost

"a koľkokrát sa ľudia bavia sami so sebou pod iným nickom,"

hahahahahahhahaah

toto mi pripomenulo, ked som vencil vcera o 22:05 psika, tak som isiel po takej tmavej ulicke a tam taky chalan ide oproti a keca a keca... ja ze ma mobil, ale on len kecal a kecal a nic som mu nevidel, ani nadrsfree, nic :D

a potom mi to tulko, ze to bude asi nejaky obrovsky lag a ze ide z krcmy :D

ale hej, niekedy je to komicke, ako lusia pisu sami so sebu.. este lepsie je to ked robia rovnake gramaticke chyby (ale myslim take naozaj vyrazne, napr W namiesto V a ine)..

aj.ja

no ale si mi to nevysvetlila co to ta IP adresa je. neviem, ci by som to mala vediet, no ale prost neviem.
a s tym obletovanim - tak mna teda nikto nikdy nejako extra neobletoval, ale mala som spoluziacku, ktora bola v tomto smere az na polutovanie. bola velmi pekna a fakt ju ustavicne otravovali chalani. a dost ju to sralo, vobec nebola na to hrda a obcas bola na chalanov aj hnusna. takze som to sice nezazila na vlastnej kozi ale videla som, ze je to dost otravne.

whee_ee

Laurina a je Ti to príjemné? Mne ani veľmi nie, teda, pokiaľ je to v rámci slušnosti, tak ok, človeku to zalichotí, ale keď po mne vypiskujú a vykrikujú a slintajú a neviem čo, tak je to pre mňa skôr ponižujúce.... Čo som nejaká kurva, či čo? .... Ale našťastie stále sa nájde aj pár gentlemanov :)

whee_ee

aj.ja čudovala by si sa, koľko je tu vymyslených tém a koľkokrát sa ľudia bavia sami so sebou pod iným nickom, ale IP adresa ich prezradí :)

Laurina22

So mnou tiez flirtuje kazdy druhy chlap(uz som zazila aj zenu) a nevypisujem to sem na fora.Vsak nech ich rovno posle do prdele.